4909686.Pretorian13_a (-1) 44.44% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
judello33 (160) (Eladó)
Negatív
2013.03.23. 12:37:54
1716591407
Többszöri megkeresésre sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A terméket a leütéstől számított 2 héten belül nem kaptam meg. A pénzt még a leütés után átutaltam. Idáig vártam, de mivel teljesen elérhetetlen jó ideje ( előtte 1 hétig hitegetett ), vissza akarom szerezni a pénzem ettől a csalótól. Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kérésére előbb zártam az aukciót, azóta sem válaszolt a leveleimre. kárt is okozott ezzel, ugyanis kiemelt hirdetés volt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.DankuBandi (105) (Vevő)
Negatív
2013.03.11. 22:50:29
1718067341
Üdvözletem! Sajnos negatív értékelést kell, hogy adjak, mert a terméket a leütéstől számított 2 héten belül nem kaptam meg. A pénzt még a leütés napján átutaltam. Idáig vártam, de most elérkezett az a pont ahol leadom az értékelést, a vevőt csalónak ítéltem, és ezt jelzem a vatera felé is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1 Ft-os termékre licitáltam, gondolom nem érte el a végső ár a kívánt összeget. A "Sajnos a termék nincs meg mert máshol elkelt." ellent mondd a vatera szabályzatának, ráadásul rögtön felkerült ugyanaz a termék minimál árral. Az eladó ráadásul olyan stílusban válaszolt, ami nálam megér egy fejlövést...
Másik fél: Üdv. Tudja van nekem a 250Db monitorból még 1 és az bontatlan. Amire ön licitált az bontott volt és mivel nem fértem hozzá a vaterán hogy töröljem igy fent marad. Ha gondolja van eladó berettám és hajrá :D. Azthiszem elösször normális hangnemben irtam magának, de hőzöngésre hőzöngés a válasz. Ettől én még pozitivan értékeltelek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
