szevaeva58 (265) 98.53% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 269 | 344 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 11 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 283 | 359 adásvétel |
| Az eladóként kapott 278 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Irtam e-mailt, kérdeztem, hogy a IV. kerületben hol tudom átvenni. Arra vártam, hogy a kedves mama mikor ér rá. Nem az én hibámból hiúsult meg az átadás-átvétel! Csak egy levelet kellett volna irni, hogy az eladónak "mikor alkalmas" a találkozó! Sajnálom...
Másik fél: Érthetően válaszoltam, a 12:55kor küldott emailjere, hogy sajnos nem tudom aznap 14.15kor elvinni neki az általa kívánt helyszínre!! Semmi válasz nem érkezett erre!! Nem tudom, hogy gondolta, hogy egy 1Ft-os felsőt én viszek el neki 1,5 órán belül....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Írtam hívtam többször is,de nem válaszolt és nem vette fel a telefont,így nem mertem elindulni.Sajnálom.
Másik fél: Mivaan?? Mekkora egy hazug disznó vagy! Nem is hívtál és nem jöttél el a megbeszélt időre, helyre, s mikor én hívtalak fel se vetted!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a ruha nem felelt meg a leírásnak (hibátlan , újszerű),több helyen csúnyán szálhúzott!Az eladó kompromisszumra nem hajlandó!Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket már lecsapás után egy nappal átvettem volna,sőt még ugyanazon hét hétvégéjén, de az eladónak sosem volt megfelelő az időpont. Nagyon sajnálom hogy így alakult én még a munkahelyére is elmentem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
