tmendi (3) 80% felhasználó összefoglaló oldala
80% pozitív visszajelzés
(4 Felhasználó adta)
Lakhely: Dunaújváros
Regisztráció dátuma: 2006.01.08.
Utolsó belépés: 2010.07.05. 20:42
Inaktív!
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
A telefont már használták,és el akarták adni ujnak!
Két hét mulva tudta volna az eladó átadni,mert szervízben volt a készulék!
Ezért eláltam a vásárlástól!!!!
Másik fél: A telefont nem használtuk! Vásárlás után kibontáskor derült ki, hogy valami nem olyan mint kéne, ezért azonnal elküldtük garanciális szervizbe, ahol kicserélték egy újra!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
