julcsi111 (437) 99.32% felhasználó összefoglaló oldala

99.32% pozitív visszajelzés
(440 Felhasználó adta)
99.32% pozitív visszajelzés
(440 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 440 501 adásvétel
Semleges: 22 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 465 526 adásvétel
Az eladóként kapott 126 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2008.01.31.
Utolsó belépés: 2026.02.14. 18:20
Teljes jogú felhasználó!
14 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

hoho04 (530) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2013.07.24. 16:18:15

Termékkód

1709497553

Inkorrekt ember nem ajánlom.
Másik fél: Ja,átvágott,erre én vagyok inkorrekt,mert negatívot merészeltem adni neki....

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

laciszente (11) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.05.05. 23:29:29

Termékkód

1571270288

Olyan garázskaput adott el ami szét volt rohadva és nem lehetett üzembe helyezni,pedig azt mondta a hirdetésben,hogy üzemképes, tehát átvert.
Másik fél: Ez sem normális.Megtekintette,személyesen vitte el,majd 1 hónap után ez...Ráadásul,MÉH -árban kapta.És még mondta is,hogy rozsdás,de majd beáztatja...Önök döntsék el,hogy kinek van igaza.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

csepel100 (67) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.03.08. 18:36:03

Termékkód

1542533318

A hirdetés kiírásában új ként hirdetett termék használt ,a későbbi leírásban rafináltan csűrve csavarva használtnak írja,ő szerinte új mert ő egy motor szerelő ért hozzá,főtengely csapok csiszoltak azért nem látszanak csapágy nyomok, méreten vannak de ez attól használt,új ként árulta és óvok mindenkit hogy bármit is vásároljon tőle akár személyes átvétellel is! Kérésemre hogy használtként egyezzünk meg elutasította, VISSZA VÁSÁRLÁST szintén,én is hibás vagyok mert mást bíztam meg az átvétellel!
Másik fél: Hát megvan az első..A leírás nem későbbi,nem csűrés,ott volt a lapon végig.1ft-ról indult,nem is kérdezett....Hogyan lehet méreten amit szerinte lecsiszoltak?Én is megnéztem,nem csiszolták.És ez nekem eszembe sem jutott...Használtként árultam,de a címbe nem fért bele hogy"szerintem".Én mondtam,hogy személyesen vegye át,és sokat vártam rá.Mit kellet volna még tennem?Persze,használtként adjam oda:elfelejti,hogy lealkudta volna a felére.1Ft-ról indult,vegyem vissza?Kérek mindenkit,olvassa el a leírást mindig,mert félreértések vannak.És aztán meg jön a negatív.Én mindent megtettem,mégis kifogtam egy embert aki máshogy érti...Sajnálom,mert szimpatikus volt tel.on.Nem akarok több ilyen vevőt.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.