DBKK01 (23) 96% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő nem volt hajlandó átvenni a terméket, mert azt kapott "karácsonyra". Felelőtlenül licitált,az e-mail-emre későn válaszolt, az utolsóra egyáltalán nem! vatera jutalékát és a telefonköltséget sem hajlandó megtéríteni!nem megbízható, az utolsó pillanatban mondja vissza, nem ajánlom senkinek!!!! Azt írtam neki, vagy vegye át a terméket, vagy negatív értékelés mellett 340ft-ot utaljon át! nem történt meg és így az értékelésem NEGATÍV!!!!
Másik fél: Mivel nem volt adásvétel,nemhiszem hogy jutalékot kellene fizetni.A telefonköltségről meg annyit,hogy én hívtam az eladót és nem ő engem!!!!Harmadszor,számlaszám hiányában ha akarnám sem tudnám utalni a pénzt,pedig több e-mailt is kaptam az eladótól,de egyikben sem volt feltüntetve számlaszám!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
