cordell_a (18) 82.14% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
51683.Persupersu (236) (Eladó)
Negatív
2007.01.26. 06:23:45
11914379
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett,nem utalt, így nem tudok tovább várni, újra felrakom a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.se kép,se hang .komolytalan !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kb 100x hívtam, 3x felvette a telefont és mindháromszor megígérte, hogy átveszi a vásárolt terméket. Ez a mai napig nem történt meg. Az utolsó 30-40 hívásomat kinyomta. Mailekre nem reagál, vagy amit ír azt nem tartja be. Senkinek nem ajánlom, gerinctelen, megbízhatatlan, hazug vaterás. Nem próbálkozom a további elérésével. 3 hónap után ideje feladnom. Úgy gondolom, hogy türelmes voltam és mindent megtettem az átadás-átvétel sikeres lebonyolítása érdekében. A terméket újra meghirdetem a Vaterán
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hiába írok neki többször is e-mail-t, hogy a pénz a termékért nem jött meg, 1 kivételével (pénz újraküldés) azóta sem jelentkezett. A pénz mai napig nincs a zsebemben. Sajnos hiába mondom, hogy boritékban ne küldjön pénzt. Sajnálom, mert régebben is vásárolt tőlem, és nem volt ilyen hanyag. De most már nem várok tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hiába írok neki többször is e-mail-t, hogy a pénz a termékért nem jött meg, 1 kivételével (pénz újraküldés) azóta sem jelentkezett. A pénz mai napig nincs a zsebemben. Sajnos hiába mondom, hogy boritékban ne küldjön pénzt. Sajnálom, mert régebben is vásárolt tőlem, és nem volt ilyen hanyag. De most már nem várok tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.VIGYÁZAT! Ez a vevő egyetlen levélre sem válaszolt, több mint 10 nappal az árverés lezárása után sem. 3-szor próbáltam meg felvenni vele a kapcsolatot, hogy hogyan szeretné átvenni a megnyert terméket, de hiába. Úgy tűnik csak szórakozásból licitált. Az 1. levelem elolvasásáról írásos visszaigazolást is kaptam, de választ soha! Mindenki óvakodjon tőle, az ilyen inkorrekt viselkedésű embereket ki kellene tiltani a piactérről!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.