555289.Joint_baby (-4) 16.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Mikor megnyerte az árút lelkesen jelentkezett, hogy küldhetem, de aztán mivel a befizetést a számlára nem teljesítette, és többszöri megkeresésre sem jelentkezett, sajnos negatívan kell hogy értékeljem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többszöri megkeresés után sem jelentkezett. Nem tudom őt elérni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.220073.p@dlos (346) (Eladó)
Negatív
2006.04.08. 08:45:23
6356577
Az e-maileket elolvasta a visszajelzés szerint, de válaszolni már luxus! Nem veszi fel velem a kapcsolatot!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.háromszor írtam neki,de úgy látszik,hogy jó poént csinált belőle.. 100Ft-ért egy vadonatúj kazettáért:)))nevetséges.. részemről már tárgytalan az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Miután megnyerte a terméket irt egy emait, hogy drága és nem kell neki.Megirtam neki, hogy előbb kéne átgondolni, hogy jó-e az ár és csak utána kell licitálni rá. Az eladók figyelmét szeretném fölhivni rá, hogy hobbiból licitálgat.Vigyázzatok vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő miután licitált rá, és megnyerte, közölte, hogy nem kell neki, mert drága!!!!