565332.petike987 (7) 73.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő egyszer rálicitált más jelentkezőkre, de anyagi körülményeire hivatkozva egyszerűen nem volt hajlandó átvenni az árut. Aztán a terméket újraindítottam és ő még egyszer rálicitálva újabb jelentkezőkre megint megnyerte az árut. Ekkor pedig hosszú vitatkozás kezdődött a vételár teljesítéséről és a termék elküldéséről, holott ezek a feltételek előre meg voltak határozva. Mindezek után pedig teljes hallgatás... Remélem NEM futunk össze még egyszer!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Vigyázat CSALÓ!!!! A pénzt több mint 2 hete megkapa és a vásárolt árút nem küldte el. A telefonja ki van kapcsolva!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon megbízhatatlan partner. Többszörös telefonos egyeztetés (hatszor hívtam és beszéltem vele telefonon) után sem küldte meg a terméket, pedig én az ellenértéket aukció befejezése után 3 nappal elutaltam. Ennek ellenére mai napig nem kaptam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Két hónap kevés volt a tranzakció lebonyolítására. Le kell zárnom az értékelést, sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
