jimbo001 (147) 98.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A terméket másnak vásárolta aki végül nem vette át azt, ezzel idáig nem is lett volna probléma, azt viszont már felháborítónak tartom, hogy első körben indulatosan és felháborodva próbálta az eladóra hárítani a felelősséget, majd arra tett javaslatot, hogy elfogadható-e számomra, ha így értékeljük a tranzakciót: "a felkínált érintőpanel nem felelt meg a telefonom verziójának, így elálltam a vételtől." Ami szemenszedett hazugság és jogtalan vádaskodásával is rengeteg időmet rabolta. :I
Másik fél: Egy rendkívül barátságtalan emberről van szó, nem saját részre vásároltam volna, de amikor többszöri
próbálkozásra is elbeszéltek egymás mellett, úgy döntött ismerősöm, hogy elállna. Én kísérletet
tettem kompromisszumos elállásra, de csak sértő hangú indulatos leveleket kaptam. Nekem ez nem fér
bele a normális megegyezésbe, így amit kaptam, azt is adtam vissza. Bocsi! Remélem mással jobban
megtalálja a közös hangnemet. Sok sikert!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
todorzsivkov (24) (Eladó)
Negatív
2007.02.08. 15:32:26
17988340
többször hivtam, megbeszélt találkozokon nem jelent meg.
Másik fél: Ad 1: Én kerestem többször, és csak kb egy hónap után tudtam elérni. Ad 2: Ő valóban egyszer
felhívott és megbeszéltünk időpontot, de én több napellenző miatt licitáltam és csak egy maradt
belőle (300Ft). Ennél még az üzemanyagköltségem is többszöröse lett volna. Ad 3: Ezért egyeztünk
meg Pesten lakó öcsémmel és az eladóval, hogy majd ők találkoznak, de sajna ezért az egyért öcsém
lusta volt elmenni, s erről én csak később (értékelés után)tudtam, ugyanis nem volt több telefon
felém!!!Nagyon -!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
