6128379.kovacslivia1980 (9) 63.64% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Két terméket nyert meg, darabját 1 Ft-ért; személyes átvételt kért, de a megbeszélt napon nem jött el érte. Azóta a leveleimre nem válaszol. Nem ajánlom senkinek, megbízhatatlan!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Két terméket nyert meg, darabját 1 Ft-ért; személyes átvételt kért, de a megbeszélt napon nem jött el érte. Azóta a leveleimre nem válaszol. Nem ajánlom senkinek, megbízhatatlan!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tyukanyocska (930) (Eladó)
Negatív
2008.11.03. 08:47:02
450319011
Nem tudom mi történt a vevővel. Volt már adásvételünk, de most egyáltalán nem jelentkezik, leveleimre nem reagál.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.tyukanyocska (930) (Eladó)
Negatív
2008.11.03. 08:47:02
450319023
Nem tudom mi történt a vevővel. Volt már adásvételünk, de most egyáltalán nem jelentkezik, leveleimre nem reagál.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szept.29-én nyerte meg a rugit, de azóta sem jelentkezett érte. Leveleimre nem válaszol. Igaz 1ft-os termékről van szó, de ha meggondolta magát legalább szólhatott volna, azt értékelném. Más is lépett vissza, de szólt hogy mi az ábra
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos több hónapi várakozás, halasztgatás után sem jött a bútorokért. Nem kapcsoalttartó, az emilekre néha-néha válaszol, a telefonszám amit adott azon előfizető nem elérhető.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több termék is volt,amit 2 hónapja megnyert,és arhiválta a rendszer.Szerettem volna elkerülni a negatívokat,de sajnos nemtudok tovább várni.Sajnálom.Remélem máskor több szerencsénk lesz egymással.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom,hogy negatívval kell értékelnem,már több sikeres aukciónk is volt,de sajnos mai napig nemkerült sok termék kifizetésre.Én adtam fizetési haladékot is.Többször kerestem telefonon,küldtem emailt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.familybiro (2354) (Eladó)
Negatív
2007.11.26. 13:18:04
1428220166
Számtalan e-mailt küldtem,melyből egyre válaszolt.Mikor telefonon végre elértem mindig csak ígérte,hogy utal,de persze sosem tette. Egy hónap eltelt,nem várok tovább, én mindent megtettem,hogy az üzlet létrejöjjön.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.familybiro (2354) (Eladó)
Negatív
2007.11.26. 13:18:03
1428219863
Számtalan e-mailt küldtem,melyből egyre válaszolt.Mikor telefonon végre elértem mindig csak ígérte,hogy utal,de persze sosem tette. Egy hónap eltelt,nem várok tovább, én mindent megtettem,hogy az üzlet létrejöjjön.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6758738.agnes7219 (1325) (Eladó)
Negatív
2007.11.06. 09:28:34
1427225330
Hát ez nem jött össze, pedig nem egyszer próbálkoztam. :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bocsi de sajnos most negativot kell,hogy adjak nem szivesen de nem értem mért nem válaszoltál a leveleimre,én probáltam veled felvenni a kapcsolatot sajnálom,ne hari.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bocsi de sajnos most negativot kell,hogy adjak nem szivesen de nem értem mért nem válaszoltál a leveleimre,én probáltam veled felvenni a kapcsolatot sajnálom,ne hari.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bocsi de sajnos most negativot kell,hogy adjak nem szivesen de nem értem mért nem válaszoltál a leveleimre,én probáltam veled felvenni a kapcsolatot sajnálom,ne hari.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon türelmes voltam,de az én türelmemnek most let vége.Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon türelmes voltam,de az én türelmemnek most let vége.Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon türelmes voltam,de az én türelmemnek most let vége.Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5871969.kubine (852) (Eladó)
Negatív
2007.09.10. 10:09:37
329247719
Másfél hónap után semmi eredmény, sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5871969.kubine (852) (Eladó)
Negatív
2007.09.10. 10:08:59
328744470
Másfél hónap után semmi eredmény, sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5871969.kubine (852) (Eladó)
Negatív
2007.09.10. 10:08:19
1419870912
Sajnálom a dolgot, ezer e-mail után nem várok tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5871969.kubine (852) (Eladó)
Negatív
2007.09.10. 10:07:35
1419849130
Sajnos másfél hónapja várok...feleslegesen. 1 ft-os aukciókra szerintem eleget vártam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5871969.kubine (852) (Eladó)
Negatív
2007.09.10. 10:06:31
328600403
Július 28-a óta nem jelentkezett a megnyert termékért. Látom, hogy augusztus 21 óta nem jelentkezett be, de a kettő között is eltelt 1 hónap. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon sajnálom,de nem tudok tovább várni a jutalék miatt!Sokszor írtam,látom,hogy nem volt bent 21-e óta,de nem szeretnék feleslegesen fizetni.Ha esetleg sikerül rendeznünk,töröltetem a negatívot.Mégegyszer ne haragudj!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Több levelet is írtam neki, de nem jelentkezik. Az 1 ft-ot már rég kifizethette volna, ha kell neki a pulcsi.Tovább nem várok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.