620863.zsebianya_v (3) 71.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
596345.nikoletta79 (204) (Vevő)
Negatív
2009.01.23. 21:58:05
111689844
Teljesen inkorrekt, hiába írok, nagy néha reagál, mindig igéretet kapok, hogy na majd most feladja, de már 6 hete nem kaptam meg mégsem. Se pénz, se fülbevaló! Remélem boldog lesz azzal a 300 ft-tal.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízhatataltan vevő (az aukció vége május 31.), aki a taktikázást magas szintre fejlesztette: először üres emaileket kapott, majd rendszeresen "elkallódott a számlaszámom", másfél hete pedig utalta a végösszeget, ami a mai napig nem érkezett meg a számlámra.Ígérete ellenére az utalásról szóló bizonylatot sem küldte el. Felháborodott,hogy a terméket még nem küldtem el neki. Becsületesnek és korrektnek azt tartom, ha a vevő megmondja,hogy nem akarja/tudja megvenni a terméket.A vevőt nem ajánlom!
Másik fél: Erre nem tudok más mondani mint hogy szánalmas!
de ha ez örömet okoz magának...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
