Bambi112_a (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
85.71% pozitív visszajelzés
(6 Felhasználó adta)
Lakhely: Debrecen
Regisztráció dátuma: 2008.05.07.
Utolsó belépés: 2008.10.06. 15:36
Inaktív!
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Kedves Bambi 112!!! Eddig vártam, de most már minősítek! Hibátlannak hirdette a fényszórót,de előtte szemöldök volt rajta,így karcos, nem felhasználható, és ilyent senki nem tesz fel a BMW-re. (ő is újat vett) Kifizettem, utánna visszaküldtem neki a fényszórót, de a mai napig nem utalta át a pénzemet, többszöri felszólítás ellenére sem. Nem tudom hova lehet panasszal fordulni. Ez nem korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.