szgoofy25 (703) 97.44% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 721 | 997 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 25 | 27 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 19 | 21 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 765 | 1045 adásvétel |
| Az eladóként kapott 643 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem jelentkezett a megnyert termékért.Igy újra hirdettem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.blackhorsekb (68) (Vevő)
Negatív
2014.01.01. 19:30:37
1828332563
AZ ELADÓ EGY CSALÓ! AZ ÁRÚ ÉS POSTAKÖLTSÉG KIFIZETÉSE UTÁN TÖBBET NEM VOLT ELÉRHETŐ, SEM TELEFONRA, SEM E-MAIL-RE, SEM AZ AUKCIÓHOZ BEÍRT FELSZÓLÍTÁSRA NEM REAGÁLT! AZ ÁRÚT MAI NAPIG NEM KAPTAM MEG. AZÉRT ÉRTÉKELEK, MERT MÁR AZ UTOLSÓ FELSZÓLÍTÁST KAPTAM!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.BABAVIRAG-B1 (450) (Vevő)
Negatív
2013.12.27. 22:30:56
1820680010
Az eladó visszajelzett, hogy megkapta az áru vételárát, többször különböző indokokra hivatkozva halogatta az áru postázását, majd megszakította a kapcsolatot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.az eladó egy csaló senkinek nem ajánlom csak ha van felesleges pénze a terméket nem kaptam meg se a pénzt amugy karácsonyi ajándék lett volna a feleségemnek a feljelentés megtörtént
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szakitimi130 (132) (Vevő)
Negatív
2013.12.18. 20:40:44
1824819962
Novemberben megnyert termék árát+postát átutaltam, azóta nem lehet elérni az eladót. A termék sem érkezett meg, a pénzem sem kaptam vissza, emailra, telefonra nem reagál, én vagyok az újabb "balek" , akit sikeresen becsapott. Nem szeretném annyiban hagyni a dolgot, nem ide való ez az ember!! SENKI NE ÜZLETELJEN VELE!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A novemberben vásárolt és kifizetett árut mind a mai napig nem kaptam meg. Az első levélre még válaszolt, hogy megkapta a pénzt és postázza a csomagot. Azóta eltelt 1 hónap és sem levélben sem telefonon nem lehet elérni az eladót, pedig nagyon sokszor próbáltam. Megdöbbenve tapasztaltam, mennyien járunk ebben a cipőben. Az viszont felháborítónak tartom, hogy az eltelt 1 hónapban volt olyan vásárló aki napok alatt megkapta a vásárolt terméket. Nem ajánlom senkinek sem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.6738140.icemama (24) (Vevő)
Negatív
2013.12.17. 13:32:01
1830996473
Az eladó többszöri felszólításra sem reagált, a terméket nem kaptam meg, noha kifizettem!! NAGYON NEGATÍV!!!--------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.regina1999 (2496) (Vevő)
Negatív
2013.12.12. 15:57:33
1819940993
A vételárát+ pk elutaltam. A megnyert ruhacsomagot nem kaptam meg.Eleinte válaszolt, de már telefonon sem lehet elérni! A szükséges lépéseket megteszem!A Vaterával felvettem a kapcsolatot!Tájékoztattak mit kell tennem és minden segítséget megkapok.Tanácsukra megteszem következő lépést: feljelentést teszek a rendőrségen!Kérek minden károsultat tegye ugyanezt!Van jogorvoslat!Ennyi embert nem lehet büntetlenül átverni!Én azt sajnálom, hogy több vásárló csak semlegeset adott.Már rég nem lenne itt!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Porcelino59 (41) (Vevő)
Negatív
2013.12.09. 14:42:50
1824866066
Még nem adtam senkinek NEGATÍV értékelést, de most kénytelen vagyok megtenni. Az eladó nem küldte el a terméket, csak eltette a pénzt. Semmire nem reagál, úgy látszik némasági fogadalmat tett... Akinek van egy csöpp esze, nem vásárol tőle. Jobb is, hogy nem lehet minősítő jelzőket használni, mert csak csúnya szavak jutnak eszembe! Csodálom, hogy még itt lehet a Vaterán.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.3 hete ütöttem le a felsőt, rá 2 napra el is utaltam a pénzt. Következő héten kaptam egy e-mailt, hogy szerdán feladja, mert sajnos el kellett utaznia. Ezzel nincs is semmi gond, de azóta 10 nap telt el a csomagom sehol, az e-mailekre nem válaszol! Mindenkinek azt ajánlom jól gondolja meg, hogy vásárol-e az eladótól! Az,hogy 1800 Ft-om ugrott már nem is érdekel, de az igazságtalanságot nem szeretem....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Eladta másnak a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hajnika722 (554) (Vevő)
Negatív
2012.11.12. 17:34:13
1652627471
Hát sajnos azt kell mondanom,hogy nem ajánlom senkinek,addig gyors,kommunikatív volt amíg el nem utaltam a pénzt,aztán eltünt,hiába írtam emaileket neki nem reagált rá,már kénytelen voltam megfenyegetni,hogy jelentem őt,erre elküldte a terméket.Már sok emberrel eljátszotta ezt,csak meg kell nézni az értékeléseit....Soha többé!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket kifizettem, ajánlott postával kérem, de nem érkezett meg. Az eladó emailekre, sms-re nem válaszol, 1x beszéltünk telefonon, akkor azt mondta keresni fog, de azóta semmi. Hiába hívom, nem veszi fel vagy kinyomja. Kérem visszautalni a pénzem! A szükséges jogi lépéseket még ma megteszem, hogy többet ne tudjon senkit átverni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
manyimoly (1384) (Vevő)
Negatív
2012.08.19. 16:30:00
1621519853
Az eladó egy Vicc!! aug. 7.-én utaltam a termék árát, de az nem érkezett meg! viszont negatívan értékel!! a pénzt kérem a számlára visszautalni, ez a minimum!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bár ígéretet tett, hogy megkapom a terméket, azt hiszem éppen eleget vártam.Sem a termék sem az elutalt 1165 ft nem jött.vissza.
Nem ajánlom senkinek,nehogy más így járjon.
Másik fél: Én megígértem, és el is küldtem a levelet, miután többszöri kérésre nagy sokára hajlandó volt megírni a címét.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2012.04.20-án utaltam a termék árát.Két fiú alsó nadrág 300+300=600+565posta=1165 FT mondanom sem kell se termék sem a pénzem nem kaptam vissza,holott
ígéretett tett hogy megkapom a terméket.
Nem ajánlom senkinek!!!!!!!
Másik fél: Ez így nem fedi a valóságot. Az igaz hogy 20-án utalt, de a címét hó végén küldte csak el, amikor is jött az ünnep, mostanra pedig már fel lett adva ajánlva, még szerencse, mert holnap utána nézek a postán hogy hol a levele.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
karina03_a (2091) (Eladó)
Negatív
2012.04.06. 18:08:07
1563471719
Sajnálom de nem kérte a cipőt.Licitálás előtt kérdezhetett volna.Sajnálom de a licittel kötelezettséget vállaltál amit nem teljesítettél.
Másik fél: Nem nem kértem a terméket, csak sokalltam az 1000 Ft-os postaköltséget, személyes átvételt kértem amire az eladó nemet mondott.
Felvette a kapcsolatot, egyeztettünk, de azóta semmi hír, és bár egy forintos aukcióról van szó, csak érte kellett volna jönni, ez másfél hónap alatt nem sikerült, és gondolom h ebben a tavaszi időben már nem is kell a csizma, tehát biztosan nem is fog érte jönni. Ez nem vona gond, csak akkor elvárnék egy értesítést h mégsem kérem.
Másik fél: Azóta tisztázódott a helyzet, átvettem a csizmát, amit egyébként jövő télre vásároltam.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szilagyineerika (49) (Eladó)
Negatív
2011.07.13. 21:03:00
1460538047
A kedves vevőt senkinek sem ajánlom! Hazudik! Ha egyszer ingyen nyersz termékeket, akkor még a postaköltséget sem vagy képes kifizetni? Vagy legalább írtad volna, hogy nem kell a termék és biztos nem adtam volna negatív értékelést! Ez most mire volt jó? Erre mondják azt, hogy isten nem bottal ver. Ilyen hazug emberrel már rég nem találkoztam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szilagyineerika (49) (Eladó)
Negatív
2011.07.13. 21:01:16
1460536791
A kedves Vevő nem fizette ki a vásárolt terméket. írtam neki felszólítást is, erre haladékot kért. Nem gond, hát legyen. Pár hét eltelik és kapok két negatív értékelést! Ez akkor most hogy is van?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Wurlitzer926 (100) (Vevő)
Negatív
2011.01.27. 19:13:25
1435728402
TÜRELMETLEN VOLT AZ ELADÓ NEM VÁRTA MEG AZ UTALÁST 24 ÓRÁT ADOTT 18 ÓRÁN BELÜL MÁR ÉRTÉKELT IS !
Másik fél: Az aukció 5-én zárult, és 20-án adtam az értékelést!!! Akkor számoljunk...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
