b_katka1 (41) 88.68% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem szeretek ilyen értékelést irni , de sajnos nem vagyok az eladóval megelégedve . Többszöri emailon történő megkeresésre nem vette fel velem a kapcsolatot. Ha netántán valamikor ez pótolva lesz a véleményem is változni fog.
Másik fél: ...hát én sem szeretek ilyent írni de küldtem választ az üzenetekre, de semmi válasz! Akkor most mi van????
BrigikePecs_a (32) (Vevő)
Negatív
2010.04.05. 15:51:20
945058170
Egy levelet kaptam tőle mennyit utaljak elutaltam kb 2 hete azóta eltűnt, sem az árut sem a pénzt nem kaptam meg/vissza. ha jelentkezel visszavonom a negatívot... de nem ajánlom senkinek nincs értelme vele "üzletet kötni"
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem értem az ilyen embereket!!!Miért licitálsz, ha utána elveszel?Ellicitálta mástol az autót aztán nem is jelentkezett!Az a cél, hogy más emberek aukcióját tönretedd?Senki ne üzleteljen vele!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.11540509.norbert9013 (21) (Eladó)
Negatív
2009.04.08. 06:33:34
578611883
ELÉRHETETLEN.NEM AJÁNLOM-------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.11540509.norbert9013 (21) (Eladó)
Negatív
2009.04.08. 06:32:30
578611463
LEVELEKRE NEM VÁLASZOL,PEDIG MÁR NEM EGYET KÜLDTEM.NEM AJÁNLOM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.11540509.norbert9013 (21) (Eladó)
Negatív
2009.04.06. 15:05:29
578369676
EGYSZERŰEN NEM LEHET ELÉRNI.A LEVELEKRE NEM VÁLASZOL.SZERINTEM ELEGET VÁRTAM!NEM AJÁNLOM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.11540509.norbert9013 (21) (Eladó)
Negatív
2009.04.06. 15:04:02
573525843
KAPCSOLATOT EGYÁLTALÁN NEM LEHET VELE FELVENNI!NEM VÁLASZOL AZ E-MAILEKRE.NEM AJÁNLOM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom,hogy ezt kell irnom de megbizhatatlan,még válaszra sem méltatott!
Másik fél: Ez jó! Én küldtem az emailt miután megnyertem a nacit, de semmi válasz nem jött! És Te értékelsz engem negatívval?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5895043.arthur03 (1533) (Eladó)
Negatív
2007.12.09. 08:35:00
1428099454
Közel 2 hónapig vártam, ha ennyi idő kevés volt a megvásárlásra, többszöri igérgetés ellenére, sajnálom.
Másik fél: Köszönöm hogy vissza vontad! Kedves tőled!
