gabcy1 (22) 95.83% felhasználó összefoglaló oldala

95.83% pozitív visszajelzés
(23 Felhasználó adta)
95.83% pozitív visszajelzés
(23 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 23 25 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 24 26 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2008.05.25.
Utolsó belépés: 2023.06.25. 13:03
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

shibaura_v (39) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.02.12. 16:13:18

Termékkód

161585778

EZ EGY BAROM!!!!MINDENKI LÁTHATJA,HOGY VASÁRNAP ÜTÖTTE LE A TERMÉKET,A PÉNZT SZERDÁRA KAPTAM MEG,DE ADDIGRA MÁR KÖZÖLTEM VELE-MINT A TÖBBI,UGYANAZT A TERMÉKET MEGVÁSÁRLÓVAL,HOGY TUDOMÁSOMRA JUTOTT,HOGY A KAMERA TITKOSSZOLGÁLATI ESZKÖZNEK MINŐSÜL,ÉS NEM SZERETNÉK PROBLÉMÁKAT,INKÁBB VISSZAKÜLDÖM AZ ÁRÁT-UGYNÚGY,MINT A TÖBBI VEVŐNEK-PÉNTEKRE KÜLDTE EL A SZÁMLASZÁMÁT,EL IS UTALTAM,DE EZ A BAROM SZOMBATRA VÁRTA-EKKOR ADOTT EGY NEGATÍVOT!KERÜLJÉTEK!NEM NORMÁLIS!KÉRTEM A KITILTÁSÁT!
Másik fél: Sajnos a terméket sem kaptam meg és a pénzem sem kaptam vissza. A hangnem pedig magáért beszél. No comment....

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: EGYÉB OK MIATT
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.