gabcy1 (22) 95.83% felhasználó összefoglaló oldala
95.83% pozitív visszajelzés
(23 Felhasználó adta)
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2008.05.25.
Utolsó belépés: 2023.06.25. 13:03
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
EZ EGY BAROM!!!!MINDENKI LÁTHATJA,HOGY VASÁRNAP ÜTÖTTE LE A TERMÉKET,A PÉNZT SZERDÁRA KAPTAM MEG,DE ADDIGRA MÁR KÖZÖLTEM VELE-MINT A TÖBBI,UGYANAZT A TERMÉKET MEGVÁSÁRLÓVAL,HOGY TUDOMÁSOMRA JUTOTT,HOGY A KAMERA TITKOSSZOLGÁLATI ESZKÖZNEK MINŐSÜL,ÉS NEM SZERETNÉK PROBLÉMÁKAT,INKÁBB VISSZAKÜLDÖM AZ ÁRÁT-UGYNÚGY,MINT A TÖBBI VEVŐNEK-PÉNTEKRE KÜLDTE EL A SZÁMLASZÁMÁT,EL IS UTALTAM,DE EZ A BAROM SZOMBATRA VÁRTA-EKKOR ADOTT EGY NEGATÍVOT!KERÜLJÉTEK!NEM NORMÁLIS!KÉRTEM A KITILTÁSÁT!
Másik fél: Sajnos a terméket sem kaptam meg és a pénzem sem kaptam vissza. A hangnem pedig magáért beszél. No comment....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
