erzsike57_a (18) 95% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Átutalta az összeget DE a számlámra nem érkezett meg. Ennek ellenére elküldtem neki postán az árut, de a posta nem kézbesítette neki még a mai napig sem. Erről én nem tehetek. Az értékelésében sértő és durva megjegyzésekkel illetett amikkel úgy érzem egy kicsit messzire ment.
Másik fél: Én banki bizonylattal tudom igazolni, hogy a termék és az AJÁNLOTT postázás díját az "eladó" számlájára befizettem, míg ő nem tudja bizonyítani állítását, hogy a terméket SIMÁN feladta. Az ő szava többhónapnyi hitegetés és hazudozás után számomra semmire nem garancia. Arról nem is beszélve, hogy ha postaköltségként 275Ft-ot utalok és kérem, ajánlottan postázzon, szerintem jogosan hibáztatom a kedves "eladót", amiért a simán /ÁLLÍTÓLAG/ feladott termék elveszett. Továbbra is csalónak tartom, óvok mindenkit a vele való üzleteléstől, minden vevője járhat úgy, mint én, hogy a pénzéért cserébe csk negatív értékelést és gyalázkodó telefonhívást kap.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
