arpi52 (35) 97.3% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Bemásoltam a kedves vevőnek a Vatera által ajánlott felvetéseket a licittel/vásárlással kapcsolatban. Amit kioktatásnak vett! Nem is folytatom, nagyon-nagy negatív!A Levelezésben tett ajánlatom, amit ennek ellenére tettem, az értékelés ismeretében, már NEM AKTUÁLIS!
Másik fél: Üdvözlöm!Nem tudom mit lehetne még folytatni. én úgy érzem hogy kioktatott azzal(lehet hogy nem volt szándékos)hogy előbb utána kellett nézni hogy mit vásárolok.Elnézést 73 éves vagy nem vagyok egy profi nettes nekem elég ha elolvasom mit tud az a gép ami a hirdetett és ha az megfelel akkor leütöm és megveszem.De ez a gép nem tudta azt ami le volt írva.A következő:a kézibeszélőn semmi nem látszik az írás ellenére(ez nem baj)a másik gép sem működik ez sem baj a nagyobb baj és mint írtam az üzenet rögzítő nem volt rajta és ezt sérelmeztem.Igaz írta hogy majd rendezzük.De erre több mint egy hónapot (pontosabban 5 hetet)vártam és utána sem volt semmi.Maradok tisztelettel
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
