Viadukt2006 (13) 84.21% felhasználó összefoglaló oldala

84.21% pozitív visszajelzés
(16 Felhasználó adta)
84.21% pozitív visszajelzés
(16 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 16 16 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 19 19 adásvétel
Lakhely: Biatorbágy
Regisztráció dátuma: 2007.02.06.
Utolsó belépés: 2012.06.01. 19:20
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

easybaby (2874) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.03.30. 08:59:20

Termékkód

1436943423

A vevő kifejezetten NEGATÍV hozzáállású,valótlan dolgokat állít az általam eladott kabátról és rólam is,ismeretlenül.A drága síkabátot, aminek 10.000 forint felett volt az ára,2000 ft+postáért megvásárolta tőlem 2 hónappal ezelőtt,a kabát nem nyerte el a tetszését, minőségét kifogásolja, alaptalanul.A kabát szép!500 ft-ért szerette volna postával együtt megkapni,és ezek után még rólam írta azt, hogy csak a PÉNZ SZÁMÍT nekem,én azt gondolom,ő saját magából indul ki.Javaslom a turikat a vevőnek!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Speti81 (58) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.02.04. 13:29:32

Termékkód

540052243

Az árut nem vette meg, mert elromlott a mosógépe!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

zmiz1 (1186) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2007.03.06. 15:28:31

Termékkód

321461774

Hitegetett. hogy fizet pénz persze nem jött, telefonon elértem és és arra hivatkozott,hogy levelet irt. Ez persze nem igaz nem kell neki az áru. Nem ajánlom senkinek,nem egyenes ember.
Másik fél: Sajnos a pénztárgépet apeh által hitelesíteni beüzemelni nem lehet az eladóval közöltem,de ő arogáns bunkó,-erőszakos módon követelt tőlem pénzt.Ezek után semmilyen körülmények között nem vennék tőle semmit!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.