dejo64 (224) 99.12% felhasználó összefoglaló oldala

99.12% pozitív visszajelzés
(226 Felhasználó adta)
99.12% pozitív visszajelzés
(226 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 224 256 adásvétel
Semleges: 11 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 237 269 adásvétel
Az eladóként kapott 57 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Hajdúszoboszló
Regisztráció dátuma: 2008.07.22.
Utolsó belépés: 2025.09.20. 17:12
Teljes jogú felhasználó!
2 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Lukishp (1959) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2020.03.09. 17:33:05

Termékkód

2866658381

Foxpostos szállítással vette meg, majd személyesen akarta átvenni, aztán azt találta ki , hogy vigyem el egy helyre, majd ad egy negatívat. Senkinek nem ajánlom. Ha annyira sürgős volt miért nem fizette ki a terméket, úgy ahogy megrendelte? Nem ajánlom hazug és rosszindulatú!
Másik fél: Nos kedves uram.Azért vettem meg így mert személyes átvétel nem volt megadva.Nyílván 10 km-es távolságra nem fogok semmilyen postai szolgáltatást igénybe venni.Telefonon megbeszéltük hogy elviszi helyben az ismerősömhöz aki majd eljuttatja hozzám ha jön.Ez nem történt meg a második telefon beszélgetés után sem.Személyesen akartam érte menni de hadovált hogy itt vagyok meg ott vagyok,ezután kértem meg ha ott tartózkodik ahol a megvásárolt termék van akkor néhány utcával arébb adja át az ismerősömnek.Mielőtt ez történt 11 napot vártam türelmesen.Nos nem tudom kettőnk közül ki a megbízhatatlan és hazug.Ezt ki kérem magamnak.Ezzel az ügyet lezártnak tekintem.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

14680288.htakos (2) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2017.10.05. 05:54:00

Termékkód

2524784324

Nem volt türelme kivárni amíg teljesül az utalás
Másik fél: Nos a tisztán látás végett.Többszöri megkeresésemre sem reagált,egy hét után gondolom jogos volt a kérdésem hogy mikor szeretne utalni.Telefonos beszélgetés folyamán arra a kérdésre hogy egyáltalán szeretné-e megvásárolni a terméket a következő volt a válasz.Vagy kel vagy nem még nem tudom.Közöltem vele hogy ez nem egészen így működik és negatív értékeléssel fogom díjazni a hozzá állását.Az utalást el sem indította ha ezt megtette volna néhány órán belül megjelent volna a számlámon az összeg.Ezek után még én vagyok a türelmetlen egy hét után.Erről ennyit,lezártnak tekintem a témát.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.