vagomoni72 (101) 99.03% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A kedves vevő valószínűleg nem tud olvasni és szöveget értelmezni, ugyanis a saját oldalamon fel van tüntetve a postázással kapcsolatos minden információ.A termék postázva lett és megkapta,a negatív értékelés csak rosszindulat és rágalmazás.Ha nem lehet megérteni,hogy a megvásárolt áru nem lesz aznap postázva,akkor nem kell teszezni,elkell menni egy boltba és ott azonnal meglesz.Nem ajánlom senkinek.
Másik fél: A kedves eladó azt nem tüntette fel,hogy nem válaszol semmilyen kérdésre,telefont nem vesz fel.Persze mikor 2 hét után felszólítja a teszvesz máris jelentkezik és hazudozik,hogy aznap postázva lett.Ez a csomag aztán meg is érkezett rá egy hétre és feladásnak az előző nap volt feltüntetve,nem az a nap mikor ő mondta.Ilyen eladóval még nem volt dolgom és nekem csak azért adni negatív értékelést,mert én is azt adtam...erre mondják legjobb védekezés a támadás.Remélem elolvassa mindenki az értékeléseket,mielőtt vásárolna nála.Bár én a teszvesz helyett már rég kizártam volna,mivel nem egy emberrel csinálta ezt meg!!!Ne vásároljatok tőle!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
