cure13 (956) 99.38% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 960 | 1327 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 25 | 27 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 991 | 1360 adásvétel |
| Az eladóként kapott 978 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem volt korrekt, nem tartotta az igérteket..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kerestem,telefonon,sms-be és semmi reakció,teljes mért?kbe megbizhatatlan,egy emailt kaptam amire válaszoltam de válasz már megint nem érkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlás óta eltelt 15 napban 4 levelet küldtem a vatera által megadott emailcímre rendezni a vásárlást, választ egyik alkalommal sem kaptam, így részemről tárgytalan a vásárlás, sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szakmarmotor (105) (Vevő)
Negatív
2013.08.13. 21:24:56
1765361774
sikertelen volt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Én mégegy ilyen pitiáner, alattomos emberrel nem találkoztam. Először megpróbál mindent a felére alkudni és mivel annyit nem voltam hajlandó engedni, furcsamód megvesz egy polót alku nélkül. Ezekután azt állítja, hogy a póló csupa folt de neki így is tetszik és megtartaná csak utaljak neki vissza pénzt. Így inkább vállaltam a negatívot, minthogy egy ilyen emberrel foglalkozzak. Annyira azért tanulságos volt,hogy mostantól minden ruhának a hátát is feltöltöm még ha nincs is rajta semmi érdekes.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1724884.teutonenritter (158) (Vevő)
Negatív
2011.02.20. 02:08:39
1439292833
Mióta kell én szaladjak az eladó után mint vevö? Egyetlenegyszer sem jelentkezett és közölte a számlaszámát, de az értékelés leadásánal nagyon gyors volt. Persze, ha olcsón ment el a tétel... Lásd postaköltség: postakész ajánlott 325 Ft, nála 450 Ft!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
