gabus32 (34) 90.48% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nyuszimajom (336) (Eladó)
Negatív
2007.12.04. 15:29:46
1429588604
Az aukció nov. 1-én járt le. A hosszú hétvége miatt csak 5-én tudtam neki feladni a kupont elsőbbségi levélként, hogy még időben megkapja és fel tudja használni. Azóta várok. Válaszra sem méltat. Pedig én többször is írtam neki
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az aukció után azt írta,h a pénzt átutalta,ami a mai napig nem érkezett meg! Most pedig azt mondja,h nincsen szüksége már a termékre!
Másik fél: Intéztem az utalást de ezekszerint nem volt sikeres több e-mailt írtam de egyikre sem reagált,közben vásároltam mástól.Most jelentkezik több hónap után hogy nem ment a pénz.??!!Hát jó hogy felébredtél!!!
7221291.Hokas1 (9) (Vevő)
Negatív
2007.06.17. 16:21:36
325841049
Megnyertem ugyan az 1 Ft-ról induló kamerát, de mégsem adta el, mert: "...többet vártam ért..."nagyon komolytalan, az ilyen eladó.Ajánlom figyelmébe a minimál-árat....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csak a megkeresésemre jelentkezett - 14 nappal a lejárat után- . mégsem kéri a felsőt. talán illene hamarabb szólni. ne nekem kelljen levelezgetni.
Másik fél: Pedig látszik hogy élvezed!!
