gabus32 (34) 90.48% felhasználó összefoglaló oldala

90.48% pozitív visszajelzés
(38 Felhasználó adta)
90.48% pozitív visszajelzés
(38 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 38 65 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 4 4 adásvétel
0 0 42 69 adásvétel
Lakhely: Cegléd
Regisztráció dátuma: 2007.03.24.
Utolsó belépés: 2008.06.15. 13:57
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Nyuszimajom (336) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2007.12.04. 15:29:46

Termékkód

1429588604

Az aukció nov. 1-én járt le. A hosszú hétvége miatt csak 5-én tudtam neki feladni a kupont elsőbbségi levélként, hogy még időben megkapja és fel tudja használni. Azóta várok. Válaszra sem méltat. Pedig én többször is írtam neki

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

szzolika (603) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2007.07.13. 09:15:30

Termékkód

325483044

Az aukció után azt írta,h a pénzt átutalta,ami a mai napig nem érkezett meg! Most pedig azt mondja,h nincsen szüksége már a termékre!
Másik fél: Intéztem az utalást de ezekszerint nem volt sikeres több e-mailt írtam de egyikre sem reagált,közben vásároltam mástól.Most jelentkezik több hónap után hogy nem ment a pénz.??!!Hát jó hogy felébredtél!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

7221291.Hokas1 (9) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2007.06.17. 16:21:36

Termékkód

325841049

Megnyertem ugyan az 1 Ft-ról induló kamerát, de mégsem adta el, mert: "...többet vártam ért..."nagyon komolytalan, az ilyen eladó.Ajánlom figyelmébe a minimál-árat....

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

boros6 (20291) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2007.05.23. 16:18:26

Termékkód

323892135

csak a megkeresésemre jelentkezett - 14 nappal a lejárat után- . mégsem kéri a felsőt. talán illene hamarabb szólni. ne nekem kelljen levelezgetni.
Másik fél: Pedig látszik hogy élvezed!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.