7062022.korallsziget (1) 53.85% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
cukiruci (2593) (Eladó)
Negatív
2007.07.18. 00:25:18
1419148198
Sajnálom, de május 17-én és 21-én lejárt az aukció. Azt gondolom elég türelmes voltam. Hitegetett, hogy fizetni fog, de pénz a mai napig nem jött. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom, de május 17-én és 21-én lejárt az aukció. Azt gondolom elég türelmes voltam. Hitegetett, hogy fizetni fog, de pénz a mai napig nem jött. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom egy hónapja nem jelentkezik a termékért, telefont nem veszi fel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom egy hónapja nem jelentkezik a termékért, telefont nem veszi fel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom egy hónapja nem jelentkezik a termékért, telefont nem veszi fel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom egy hónapja nem jelentkezik a termékért, telefont nem veszi fel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom egy hónapja nem jelentkezik a termékért, telefont nem veszi fel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom egy hónapja nem jelentkezik a termékért, telefont nem veszi fel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom egy hónapja nem jelentkezik a termékért, telefont nem veszi fel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom egy hónapja nem jelentkezik a termékért, telefont nem veszi fel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom.. május 13-án nyerte meg a pólót, 2 X írt, hogy utalja a pénzt, aztán teljesen eltűnt, ... azt hiszem eleget vártam mivel ma Július 12-e van!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom,nem várok tovább. júni 11-én nyert több levelet küldtem. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom,nem várok tovább. júni 11-én nyert több levelet küldtem. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom,nem várok tovább. júni 11-én nyert több levelet küldtem. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Néhány levélváltás történt, feleslegesen, mivel a fizetés nem történt meg!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hónap eleján zárult az aukció, A kapcsolatfelvétel haladék kéréssel kezdődött, majd ezután sem érkezett meg az ára... Pedig másoknál rendezni tudta... Sajnálom. Nem kívánok jutalákot fizetni el nem adott könyv után.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.froonyka (2044) (Eladó)
Negatív
2007.05.22. 06:26:25
1419085080
Hónap eleján zárult az aukció, A kapcsolatfelvétel haladék kéréssel kezdődött, majd ezután sem érkezett meg az ára... Pedig másoknál rendezni tudta... Sajnálom. Nem kívánok jutalákot fizetni el nem adott könyv után.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.