735723.nozika_v (1) 60% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Hatalmas negatív! Az aukció vége október 23, az értékelés ideje december 29...két hónapot vártam arra, hogy átutalja a teljes összeget (4-5 hét várakozás után kb. a felét utalta...), vagy legalább jelentkezzen, de elfogyott a türelmem. Az iwiw-en olvasatlanul törölte az üzenetemet! Komolytalan "vásárló", nem ajánlom! Nem is értem az ilyen embereket! Mire jó ez??----------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A licitálás után 5 nappal nekem kellett írnom, hogy kell e nekik a szék, amire aztán válaszoltak, utána kiderült, majd csak hó közepe felé tudnák megvenni, egyébként 09.25-én ütötték le. Köv hó 20. a után megint én kerestem őket, már telefonon, mert az emailra nem válaszoltak. Akkor azt mondta fizet, de nem voltak hajlandók fizetni, és nem is válaszoltak, és a telefonra sem reagáltak. Ez nem vaterás, ilyennel eddig még nem találkoztam. Bánom hogy, ennyi haladékot adtam nekik.Remélem törlik innen
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.