75392.ButikaXXL (90) 98.91% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 91 | 93 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 98 | 100 adásvétel |
| Az eladóként kapott 13 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A vevő több órámat rabolta el teljesen feleslegesen. Az első alkalommal a megbeszélt időpont előtt egy órán belül mondta le a találkozót, amikor én már szabadságot vettem ki stb. Másodszor éjjel fél 11-kor mondta le mail-ben a másnap reggeli találkozót, amit én csak azután olvastam, hogy több mint egy órát vártam rá és telefonon sem volt elérhető. Sajnálom ha a vevőnek problémái vannak, de nekem nagyon sok kellemetlenséget okozott. Végül anyagi nehézségei miatt lemondta a vásárlást.
Másik fél: Negatívot adok, annak ellenére hogy tulajdonképpen énmiattam hiusult meg az adásvétel.
Okaim: Első találkozásunk idején napokon keresztül a párommal szinte egész napos elfoglaltság képpen egyik orvostól a másikig jártunk.
Másik alkalom előtt a kocsimat pakolták ki, több százezer forintos károm lett belőle, gépek, szerszámok, iratok látták a kárát... meg én !!!!
Ezzel a dologgal szemben lett volna egy kb tüzelőnek való halom parkettája, amit nekem kelett volna még felbontani is.
Döntse el mindenki maga, aki olvassa, hogy ebben az esetben mi lett volna neki a fontosabb egy halom tüzrevalónál, amivel még dolgozni is kelett volna nem keveset, és még fizetni is érte !
Mint ember, negatív !!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
