758851.DiniR10_v (64) 97.06% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!!!NEM AZT A KABÁTOT KÜLDTE AMI A KÉPEN VOLT !!!!! NEM VOLT HAJLANDÓ VISSZAADNI A PÉNZEM !!!!!GYENGE KIFOGÁSOKKAL MEGMAGYARÁZOTT MINDENT!!!!EZEKUTÁN SZERINTEM ÉRTHETŐ A NEGATÍV ÉRTÉKELÉS!!!!!!!!!!!
Másik fél: Megrendeltem én is a kabátot,de elvileg a hátulján a címke nem arany hanem fehér színű volt és nem felelt meg a kabát..Idáig mindenkinek sikeresen megérkezett a rendes áru,nem volt panasz rá.Van 1-2 kivétel akinek nem felel meg a termék.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos nem volt jo az m-es meret igy hat gondoltam megveszem a baratomnak.neki xl-es kellett volna,de sajnos mivel nagy a valla nem volt jo neki,ezert nem rendeltem meg.
nagyon sajnalom de nincs felesleges 20ezer forintom,hogy megrendeljem es nem is jo neki.
Másik fél: Ezért írtam fel,hogy mielőtt leütöd érdeklődj a méretek felől...!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
