fullosrucik (565) 97.79% felhasználó összefoglaló oldala

97.79% pozitív visszajelzés
(575 Felhasználó adta)
97.79% pozitív visszajelzés
(575 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 575 911 adásvétel
Semleges: 25 adásvétel
Negatív: 0 0 13 13 adásvétel
0 0 612 949 adásvétel
Az eladóként kapott 684 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Szombathely
Regisztráció dátuma: 2013.10.18.
Utolsó belépés: 2015.12.17. 19:38
Inaktív!
63 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

RhiannonX (344) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2015.12.23. 12:07:27

Termékkód

2143066622

Az első negatív értékelés amit adok! :-( Az eladó egy rejtőzködő, mindenféle kifogással élő ember. Már a számlaszám elküldésére is több napot vártam és mivel 1 Ft-ért sikerült a pólót megnyerni felajánlottam hogy nem kell küldenie ha annyiért nem adja, ha viszont igen akkor küldje a számlaszámot. Küldte, bár a postát 1000 Ft-ra emelte de gondoltam sebaj, belefér. Elutaltam a pénzt. És vártam. Néha írtam egy-két e-mailt, de semmi. Elég türelmes voltam azt hiszem (2015.11.07. 17:32-kor utaltam).

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

andipetije (75) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2015.11.28. 15:27:58

Termékkód

2142403589

Vásároltam az eladótól egy terméket. Mivel a termék nem került postázásra, több email-ben jeleztem, hogy szíveskedjék az általam átutalt összeget visszautalni. Az email-ekre nem válaszol, a telefont kinyomja. Várom a pénzem visszaérkezését. Óva intek mindenkit tőle!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Rekababa121 (301) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2015.11.17. 21:58:46

Termékkód

2132042060

Sajnos nem olyan állapotban kaptam meg a kabátot mint amilyennek meg volt hírdetve.Újszerűnek volt hirdetve,ennek ellenére amikor kivettem a dobozból, én egy besárgult,foltos tömény dohányszagú kabátot kaptam.Ezt egyből jeleztem és mondtam,hogy vissza küldöm.Ezek után letiltott az eladó.Telefonon megígérte,ha visszaküldöm küldi a pénzt.Visszaküldtem ,de azóta nem veszi fel a telefont sem.1 hónapja várok!!!A pénzemet sem láttam viszont. Megbízhatatlan,átveri az embert!!! Senkinek sem ajánlom!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

tuncer20 (106) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2015.11.16. 19:32:04

Termékkód

2138257022

A 2015.10.21.-én megnyert terméket 2015.10.26.-án kifizettem az eladó által meghatározott postaköltséggel eggyütt.A termék azóta sem érkezett meg.Az eladó megkereséseimre nem reagál.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Aronka03 (160) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2015.11.03. 21:10:45

Termékkód

2142383813

Megnyertem az aukciót hiába ittam neki több imaélt nem felelt.telefonja ki van kapcsolva nem lehet elérni.Ha nem akarja oda adni a terméket mert alacsony lett a vétel ár ne rakja föl 1ft ról.senkinek nem ajánlom gerinctelen eladó
Másik fél: Aronka03 te a 14 db.negatívoddal és a 87%-al mindent elmondtál magadról:) A helyesírásodon még csiszolgass TIPIKUS ANALFABÉTA VAGY:) Telefonon nem kerestél mert aki felhív az el is tud érni:)Hazug és jellemtelen alak vagy!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Tituszosz (17) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2015.08.11. 23:46:46

Termékkód

2090776538

Hibáztam mert félreértésből 440ft-l kevesebbet utaltam, majd néhány nap múlva elküldtem a hiányzó összeget. Sajnos elmentem nyaralni ezért arra kértem az eladót hogy a lányomhoz küldje a csomagot. 2hét múlva érdeklődtem, a válasz kioktatás volt, hogy majd akkor küldik ha utaltam a teljes összeget. Elküldtem az otp-s netbankos utalásom bizonyítékát. Azóta sincs semmi reakció. Minden állításom bizonyítani tudom. Ha 5 munkanap múlva nem kapom meg a küldeményt, kénytelen leszek feljelentést tenni.
Másik fél: Itt van a bizonyíték h postázva lett a termék: PC 000 33698380 001 5630 000000. Szégyeld el magad,miután hiányosan rendezted a vásárlásodat még reklamáltál h még nem kaptad meg:)! És ha vásárolunk akkor azt nem részletekben kell rendezni,természetesen csak miután egyösszegben rendezve van a vásárlás ezt követően kerülhet sor a postázásra ami meg is történ és a küldemény azonosítószámával ez be is van bizonyítva! Jó kifogás a nyaralás:)Nem vagy korrekt ember !

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

molnika124 (389) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2015.05.12. 21:27:11

Termékkód

2060169248

Max.NEGATÍV!!Ritka pofátlan eladó!Egy újszerűnek hirdetett táskát vásároltam,amiről kiderült elég rendesen használt.piszkos,foltos,dohányfüst szagú.Jeleztem egyből az eladónak,aki közölte nem ért egyet,miért nem takarítom meg,de ha akarom küldjem vissza 3 hét múlva mert elutazik,és utána visszaveszi.Persze hiába napokig nem reagált.Ekkor jeleztem a Vaterának is a problémám,amit az eladóval közöltem.Még ő fenyeget!Az újszerű NEM= az agyon használttal.Szívesen küldök képeket!SENKINEK NEM AJÁNLOM
Másik fél: Szégyelld magad ! Ebben az értékelésedben is hazudozol:) Aki elolvassa a terméklapot az látja h a termék nem volt újszerűnek hirdetve!Keveset használt terméket vettél ami szerinted piszkos volt de természetesen ez is olyan állítás mint amilyen korrekt te vagy:) ezért kérted vissza vásárlását és fenyegetőztél./megvannak a leveleid/Ez nem játszótér és hasonló trükkjeiddel más eladóknál is bepróbálkoztál már !Nagyon sunyi alattomos vagy ezért is értékeltelek negatívval erre te most negatívval és hazugságokkal válaszolsz SZÁNALMAS VAGY :)

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

csaba191 (321) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2015.04.08. 01:35:46

Termékkód

2033260604

A pénzt átutaltam, amit a vevő elismert. A pulóver a mai napig nem érkezett meg. Már a levelemre sem válaszol, telefonon elérhetetlen. SENKINEK SEM AJÁNLOM. A továbbiakat jogi úton folytatom.
Másik fél: Te csaba191 szánalmas vagy! Az 1-ft-ért vásárolt felsőt el postáztam az általad kért címre már több mint 3-hete! De nem mentél érte a postára h érdeklődj mikor írtam neked h rég postázva lett.Természetesen újbóli postázásnál is a te költséged a pk.,nem ismerted el a felelőtlenségedet,pedig illett volna:)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

JavjaLavla (27) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2014.10.12. 10:18:05

Termékkód

1987493867

Az egyik pulover ki van szakadva, ami nem szerepelt a leirasban. Az eladonak jeleztem, hogy szeretnem visszakuldeni de azt a valaszt kaptam, hogy legkozelebbi vasarlasnal elengedi a postakoltseget, viszont ezek utan jelenleg ugy erzem nem szeretnek tobbet vasarolni tole.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

cukkor (305) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2014.09.26. 20:43:00

Termékkód

1954903082

Sajnálom, hogy nem ismerte el hogy szakadt cipzárral küldte a terméket pedig én rákérdeztem, hogy teljesen tökéletes a cipzár szemrebbenés nélkül rávágta hogyha hibás lenne feltüntette volna! A mai napig nem ismerte el, ajánlom mindenkinek, hogy nézze meg a fotóit engem igazolnak ugyanis ebben az állásban ahogy a kocsi áll ha jó lenne a cipzár a szemeknek összehúzott állapotban kéne lenniük, és elég homályosan de látható a bal felső részénél 2szem hiányzik és olyan koszos volt egy napig áztattam
Másik fél: Korrektebb lett volna leírnod h vásárlásod után anyagi gondjaidra hivatkozva alkudoztál,de ez nem sikerült!Szánalmas vagy cukkor h így hazudozol:( A fotók nagyíthatóak,a zippet külön fotóztam! A nacit szép hibátlan tiszta állapotba kaptad meg! Rákérdeztél és válaszoltam h hibátlan,mert az is volt.Micsoda sunyi alak vagy:(

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

goodplayer_a (934) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2014.07.28. 12:45:12

Termékkód

1918415246

Csomag bontásakor láttuk,hogy mindkét cipő nyelve le van szakadva.Az eladót értesítettem,szerinte felhúzáskor szakítottuk le,(cipőt nem a nyelvel húzzák fel, úgy nem is lehet). Felhívtam figyelmét az általa feltett képekre ahol ez figyelmesebben nézve látható, így pár levélváltás után írt, hogy küldjem vissza és utalja majd az árát. Visszapostázásról értesítettem és ígéretet kaptam,a hétfői utalásra mely nem történt meg sőt a cipő is visszajött, nem kereste címszóval.Jellemtelen hazudozó alak!
Másik fél: Tisztelt vásárló!Megvan az e-mailed amiben leírtad h te nem is voltál otthon a csg. érkezésekor:)Mire hazamentél a cipő nyelve ki volt szakadva,ezt követően egyezkedni próbáltál val.cserére vagy pénzre:)Sok cipőt eladtam mindig elégedettek voltak vele lásd a visszajelzéseket!Ha hibázok vállalni szoktam,ez rólad nem mondható el:)Negát kaptál mert azt érdemelted,a te bosszúnegád pedig téged minősít!Sunyi és alattomos ember vagy:(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

horika107 (619) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2014.07.16. 14:12:26

Termékkód

1925124653

Az eladótól kértem, hogy vaterafutárral küldje, de ez nem állt módjában ezért elküldtem a postak. különbözetét,3 napon belül lerendeztem a teljes vételárat mindennel együtt. Aztán egy hét múlva kérdőre vontam, hogy nem érkezett még meg a csomag, aztán még egy hét múlva újra ekkor..."kedvesen" közölte, hogy meghibásodott az áru (egy teremcipő:)és hogy készségesen visszautalja a pénzt...és csodálkozott,hogy felháborodtam a leveleimben.....de biztos lesz rá magyarázata az eladónak mint a többinél:)
Másik fél: "horika107"szánalmas ember vagy! Vásárlásod után cinikusan reagáltál mert nem küldtem el vatera futárral a terméket,a terméklapra nem véletlenül nem volt feltüntetve a vatera futár,hiszen nem rendelkezem nyomtatóval és az szükséges hozzá de ezt kulturáltan megírtam részedre,te kérdezés nélkül vatera futárdíjat utaltál ezért kellett ismételten utalnod a pk.különbözetet.Eközben napok teltek el,én sajnos műtét miatt korházba kerültem,és a cipő állapota is megváltozott/megsérült/ ezeket korrekten jeleztem feléd és kértem a számlásási adataidat h vissza küldhessem az utalt összeget,erre a reakciód negatív értékelés:(Szánalmas-cinikus ember vagy!Nálam tiltólista h véletlenül se találkozzunk többet

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

cunami80 (489) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2013.12.07. 10:38:51

Termékkód

1837051691

Az eladó nem valós adatokat adott meg és telefonos megkeresés során elég agresszív volt!Én senkinek nem ajánlom!
Másik fél: Szégyeld el magad cunami80!Levelezéseink bizonyítják hogy többször egyeztettünk adatokat,a feltüntetett adatok is korrektek!Felhívtál tel.hogy rosszul mérted le a mellb.-et,de ez a te hibád!Nagyon trágárul beszéltél holott te hibáztál!Nem volt jogod negatív értékelésre ha te hibázol!Ha én hibáztam volna természetesen vissza vásárolom,de így nem.Nem vagy korrekt ember !!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.