79045.dollemiklos6 (23) 72.55% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az aukció 2006.08.28.-án lezárúlt, és egészen idáig birtam várni a vevőre!! Pár email váltás után kinyögte, hogy mégsem kell neki!! NEM AJÁNLOM SENKINEK!! Látom, hogy közben INAKTAV lett!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: egyszerűen csak nem kellett neki!!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Slangszasza (533) (Eladó)
Negatív
2006.11.20. 13:41:06
11043071
Egy idő után nem válaszolt az emailokra...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon megbizhatatlan,visszael az ember johiszemusegevel.Allitasa szerint vagy korhazban vagy kufoldon volt......persze ez nem volt igaz mivel kozben adas-veteleket bonyolitott masokkal!Nagyon nem ajanlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: mindenfele kifogast keresett e en meg elhittem tobb mint 1 honapig vartam hogy utaljon!" "
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.igérte de nem jött az ára.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: igérte de nem jött az ára.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
347183.sitkusza (7) (Eladó)
Negatív
2006.10.20. 12:20:13
10797804
Sokadik levélváltás után sem sikerült összehozni az adásvételt...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem volt partner az üzletben. Többször megkerestem, de a vételárat nem fizette ki. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.NEM AJÁNLOM!!! Senki se üzleteljen vele. A terméket elküldtem, de nem hajlandó fizetni. E-mailokra sem válaszol, és a telefont se veszi fel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő megkaota a terméket, de nem fizetettAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vigyázzatok Vaterások, ne küldjetek neki előre semmit! Elpostáztam a cuccot, de 1 hónap nem volt elég neki kifizetni... Igérget, alkudozik, meg "elfelejti" az egészet. Nem ajánlom senkinek!
Másik fél: Nem ajánlom senkinek! Elküldtem már a pénzt azt hogy ő nem kapta meg arról én nem tehetek! Én kétszer nem fogok fizetni!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
8070.andi979 (21) (Eladó)
Negatív
2006.09.22. 09:08:31
10842868
Másfél hónapja nem képes utalni a pénzt, vagy személyesen átvenni.Én úgy érzem elég rugalmas voltam, de a végtelenségig nem húzom.És ennek ellenére még alkudni kívánt az árból.
Másik fél: hozzáfúzni valóm nincs! nem korrekt de ez van! így jártam! gyenge egy ember
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
48999.mackstep (19) (Eladó)
Negatív
2006.09.15. 22:47:59
11662323
Több E-mailt is irtam a vevönek, és Ö semmilyen formában nem jelentkeztt. Alkudozott az áron, most még jelentkezni se tud !!! Egy szélhámós, senkinek nem ajánlóm !!!
Másik fél: írtam vissza de mind1! tudod inkáb nem mondok semmit! jelentkeztem de lényegtelen!
A kapcsolatfelvétel nehézkesen ment, majd amikor sikerült,tisztán közöltem a fizetési és küldési feltételeket, egy egyszerű összeget 2 héten át vártam, hogy megérkezzen, de hiába.Próbáltam felvenni közben is a kapcsolatot, kevés sikerrel. Lejárt a határidő, sajnálom, de ha a termék nem kellett, szólhatott volna. Nem értem miért licitált, ha nem kíván fizetni. Nekem ez is felesleges pénzkidobás volt, mert a jutalék díját ki kell fizetnem a Vaterának!!!
Másik fél: Teljesen így van! Más tud várni neked meg nem felel meg! Sajnálom!! Így jártam
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem ajánlom senkinek.Egy megbizhatatlan , rossz minöségű áruval.
Másik fél: Én vagyok megbízhatatlan??? MIkor te neked vmi folytán tök véletlen nem kell íz áru! Elbújnék a -1el a vaterán!! Nem hiszem hogy van vmi féle keresnivalód itt már nem azért
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Másik fél: NEGATÍV
