sugerke12 (9872) 99.54% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 9913 | 11735 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 247 | 256 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 46 | 48 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 10206 | 12039 adásvétel |
| Az eladóként kapott 10122 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A termékhez adott akkumulátor nem az, ami a hirdetés fotóján szerepelt. Amit küldött, kisebb kapacitású és a külső fólia az egyik pólusnál már le is volt válva (vsz. már használt volt)
Az akkumulátorhoz adott töltő beépített feje a hozzáadott hosszabítóval a magyarországi szabványos konnektorokba nem dugható be. Ez a
termékleírásban sajnos nem szerepelt, az akkumulátor ezzel a
hosszabítóval nem tölthető fel újra.
Másik fél: Ön szerint a toldó minek volt ott és a képen sincs ha arra hivatkozik és azzal tölthető
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:82504d (-1) (Vevő)
Negatív
2021.11.11. 09:33:52
3094662632
A termék teljesítménye nem volt akkora mint a hirdetésben leírt. Az egyik lámpa nem is működött. Hívtam és írtam is az eladónak ezzel kapcsolatban de a füle botját sem mozdította. Nem ajánlom senkinek mert inkorrekt eladó!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:82504d (-1) (Vevő)
Negatív
2021.11.11. 09:31:06
3094662635
A termék teljesítménye nem volt akkora mint a hirdetésben leírt. Az egyik lámpa nem is működött. Hívtam és írtam is az eladónak ezzel kapcsolatban de a füle botját sem mozdította. Nem ajánlom senkinek mert inkorrekt eladó!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru hibás, volt.és életveszélyes is !Visszaküldeni nem tudtam, mert eladó elérhetetlen volt .
Ismeretlen maradt a gyártója is.
Csaliként a rendkívüli olcsó árat használták.
Másik fél: Érdekes másnak miért jó
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kaptam egy selejt terméket. Telefonon nem kommunikál,emailre nem válaszol.
Másik fél: Érdekes személyesen vetted át itt jó volt . Minden adott volt szerintem és csak az igazat ird személyesen vette át
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó személyes tiltó listára tett (nem tudom miért) ezért nem gondolja, hogy utalom neki az összeget! Ezért a méltatlan barátságtalan lépéséért Negatívra értékelem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárolt csap hibás, csöpög, folyik, nem lehet elzárni. Az eladónak írtam, még nem kaptam válasz, de értékelnem kell az adás-vételt. Bízom benne, hogy meg tudjuk oldani a problémát! Ha kapok egy jó csapot, töröltetem az értékelést. Meglehetősen mérges vagyok, mert a vízszerelő sem ingyen szerelte fel..
Másik fél: érdekes biztos nem vizes volt mert akkor megnézte volna de mindegy Ne várjon mást tölem sem csak igy Negatívot ad
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A Vatera felületén számlát igényeltem, adatainkat megadtam, ennek ellenére számlát nem kaptam. A tranzakció lezárása után 3 alkalommal külön e-mailben is kértem az eladót, hogy a számlát küldje meg, ami a mai napig semmilyen formában nem történt meg. Miután a postásnál kifizettem az árut az eladót nem lehetett többé elérni. Szerencsére nem volt semmi gond a termékkel.
Másik fél: Olvass elöbb szerintem leírva minden
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hibás volt az áru, nem vettem át.
Másik fél: Nem volt baja csak láttam nem tetszik csak az igazat ha lehet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Átvert a buzi, csak az eggyik oldala működik.
Másik fél: 0-ás vagy és engem arra tanítottak ki mit ír annyit ér és az is amit ír. Buzikám
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az egyik termék nem magyar csatlakozóval jött, így használhatatlan. Többször hívtam az eladót, több emailt is küldtem. Két hét várakozás után írok most.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kaptam egy telefonszámot, de azon nem lehet elérni. A mai napon de.11 órától 14.20 ig próbáltam elérni sehogyan sem lehetett. A telefont kinyomja. A személyes találkozásunkkor azt mondta, hogy a telefont nem veszi fel. Akkor viszont MINEK is ad meg egy számot. Majd amikor panaszkodtam, hogy milyen nehéz elérni illetve bejutni a kapuján arrogánsan válaszolt. Erre azt mondtam, hogy nem kell az áruja visszalépek. Én a pénzemmel bármit megtehetek ő viszont csak eladni tudja a bicajzárat.
Másik fél: Ide jössz arogánsan és számon kérsz . Telszámot kötelező megadni ha nem tudnád a másik meg minden le volt irva csak olvasnod kellene meg a stilusodból vissza venni egy kicsit nem én voltam szerintem az első aki ezt irja vagy mondták neked
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
irtam az eladónak azt irta nincs anyi termék amennyi nekem kell,de egy hét mulva lesz.Azóta 2 hét eltelt,nem is irt telefonon nem kereset.igy lemondtam a rendelés vásárolok mástól.
Másik fél: Rupotlan vagy a neved mellett 3 van nekem meg több mint 9000 jellemtelen vagy kö....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mint már korábbi értékelésemkor leírtam, nem a kért és fizetett terméket kaptam. 10X42-es munoculár távcső érkezett. Reklamáló levelet küldtem e-mailban az eladónak, kértem, hogy küldje azt, amit rendeltem és fizettem. Postafordultával küldöm akkor vissza, amit kaptam. Válasz nem érkezett.
Másik fél: Nem mi és azt kaptad amit rendeltél
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
angyalkam63 (19) (Vevő)
Negatív
2018.08.28. 11:33:52
2658216659
A kamera nem tudja azt,amit a hirdetésben ígértek!
Nem tud sem videót,sem hangot felvenni!
Ezt az eladó el is ismerte,de a pénzemet nem küldte vissza,bár 8 napon belül elállhatok a vásárlástól.
Másokat is becsaphat ezzel a termékkel!
Másik fél: Vissza kaptad te kiss f... de én nem foxpostab lakom ahová küldted és utána vissza kaptad de azt kapsz amit érdemelsz kö....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az ilyen hozzállású eladót ki kéne zárni a Vateráról! 11 éve vagyok fenn, de ilyennel még nem találkoztam. Meg kell nézni, az összes negatív értékelése azért van, mert nem hajlandó a felmerülő problémákat orvosolni. Sőt kommunikálni sem hajlandó semmilyen módon. Valószínűleg úgy gondolkodik, hogy ''néhány'' negatív belefér. Kerüljétek el nagy ívben!!!
Másik fél: E-mailben irtad nem jó állítólag és küldöd de nem küldted hanem ezt tetted ezek szerint még is jó remélem megnyugodtál és azt kapsz amit adtál mert hazudsz
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elégedetlen vagyok, becsapva érzem magam.
Másik fél: Miért is megkapta és ezt adja
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hiába kerestem, nem reagált, sajnos. Végül más eladóhoz fordultam.
Másik fél: Sajnos minden adat megy csak utalni kellen de azt adom amit kapok,
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hiába kerestem, nem reagált, sajnos. Végül más eladóhoz fordultam.
Másik fél: Ha nem kell jelezze minden adat megy csak utalni kellene.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Először is nem azt kaptam amit kifizettem. Másodszor egy használhatatlan trafót küldött/amit az eladó szerint én tettem tönkre mert sorkapocsba akartam kötni/így működik már 5 trafóm /. Harmadszor még egyszer kiakarta fizettetni velem a postaköltséget.Ez már sok volt,de úgy is megpróbálja kimagyarázni magát ha tudja.Bár olvasgatva a negatívjait elég nehéz lesz.Senkinek nem ajánlom még azt sem hogy kapcsolatba lépjen vele.
Másik fél: Ja és azt nem írta elvágta a kábelt így ki a hülye.
Sehol nem cserélik ha kábelt vág és elfelejti leírni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A szállítás gyors volt,azonban a termék hibás volt (az egyik serpenyő nyelén a menet meg volt törve, a nyél fém része eldeformálódott, javítani nem tudtuk). A hibáról az eladót e-mailben többször is tájékoztattam, fényképeket mellékelve, azonban azokra választ már nem kaptam. Nem feltételezek rosszindulatot, hisz sok elégedett vásárlója van, azonban ezt a vásárlást negatívnak értékelem, hisz a kapott terméket nem az ígért állapotban kaptam meg, ennek korrigálásáról az eladó nem gondoskodott.
Másik fél: Ha kapok e-mailt ezt le is irtam volna mert ez az eljárás.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos! Régen vásároltam tőle. Most elérhetetlenek bizonyult!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem volt használható a termék.A csewre nem teljesült és az árát sem kaptam még meg. Kapcsolatba lépni vele nem tudok mert le tíltott mindenhonnan. Nem szeretnék vele üzleti kapcsolatba lépni soha többet.
Másik fél: Van e-mail te tudatlan és a pénzt vissza postáztam és el is küldtem a ragszámot de pö...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
már 3.napon belül hívtam T.-- számot . a kapcsolat felvétele a eladó részére , ma 2015.06.hó 09.--én ma is hívtam de a eladó fő sem , vette a hívásomat .
E--MAIL , NEM, KÜLDŐT NEKEM -- SEM ÁTVÉTELI --CÍMET SEM .
SOHA NEM VESZI FŐL A TELEFONT .
VAGY SZELEKTÁLJA ? .
Másik fél: Te tudatlan utólag adsz egy negatívot mert nem olvasol és nem jössz érte ez minősít milyen vagy és csak kifogást találsz . Mindenki megkapja és jön is csak te nem kapsz furcsa szerintem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
diablo72_a (118) (Vevő)
Negatív
2013.09.08. 20:55:43
1778918726
A vásárolt két li-ion akkumulátor teljesen használhatatlan. Az egyiket fel sem lehet tölteni, a másik kapacitása nagyságrendekkel kisebb a ráírtnál. Nem ajánlom senkinek, hogy vásároljon az eladótól, főleg nem li-ion akkumulátort. Ilyen selejt termékkel még nem találkoztam.
Másik fél: Gerinctelen ember 2 hónap után hazudik mert nem tud elemet feltölteni. Minden lámpába ilyen van és müködik de tudatlan mert nem tud utána olvasni ,hogy kell feltölteni. És nem utólag adni negatívot értékelés után. Nem ajánlom senkinek. Ezért tartunk itt mert vannak ilyen emberek.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék használhatatlan, ezt jeleztem az eladónak, amire nem reagált!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Próbáltam elérni az urat napokig elérhetetlen volt!!!
Másik fél: csak te nem tudtál a többi vevő elér nézd meg az eladásaim és kiderül.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudtam megbeszélni semmit sem az eladóval!!!
Igy sajnos semmit sem kaptam és semmit sem értettem az egész dologból! :(
Másik fél: Mit nem lehet érteni abból ami le van irva magyarul volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
------------------------------
Másik fél: Gusztustalan jelemtelen vagy és nem regisztrált és ezért értékelés után adsz egy ilyet ,ennyit tudsz és érsz néz tükörbe és köpd szembe magad ezért az értékelésért.___________________
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3723190.toxinzsu (-2) (Vevő)
Negatív
2012.08.15. 18:06:07
1623385769
1 hónapja próbálom az eladót telefonon hívni!! 2 X jártam a lakásán. Egyszer sem vette fel a kaputelefont a kiírt időben. Telefonhívásaimat nem fogadja, több esetben kinyomja. Sajnálom, tovább nem próbálkozom. E-mail-t 1X írt, hogy valószinűleg nem ért rá, sokan keresik...
Másik fél: Jelemez ,hogy inaktiv vagy és ennyit is érsz mert gusztustalan vagy 2 negativ értékeléssel . Ilyenek teszik tönkre az országot mint te
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2 napos szállítást adott meg én 2 hétig vártam rá.Írtam neki e-mailt de arra sem válaszolt
Másik fél: Ha e-mailt irtál volna válaszoltam volna legalább olyat állits ami igaz
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Személyes átvétel, nem történt meg, mivel nem vette fel a telefont, helyszín pontosításból sem. Nem hívott vissza. Nem is keresett máshogyan sem... Lehet nem is akart eladni...
Másik fél: sajnos minden adatt megy ami ezért nem jó kifogás mert aki rendeli még aznap át is vesszi . Mond,hogy nem kell legalább azt elfogadom de ezt nem
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
harcimarcii (14) (Vevő)
Negatív
2012.04.07. 11:53:40
1542073154
Nem kaptam meg a 10db patront a dobozban, mint ahogy azt ígérte az eladó. Miután felvettem vele a kapcsolatot, nem hitte el, hogy nincsenek benne a patronok. Bizonyítani sehogy nem tudom igazamat, és ő sem az övét. Nem látom értelmét, hogy akár ezzel a pár száz forintos dologgal is meglopjam. Lehet akármennyire jó az aránya, hiba mindig becsúszhat és ez most történt meg. Tényleg nem volt patron a dobozban, pedig a leírás ezt ígérte.
Másik fél: Nem szeretem a hazug embereket és akik ezt csinálják.Mit gondol szorakozok 100 ft-ért .Kicsit rupotlan és jelemtelen vagy
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem kaptam meg a postára hivatkozik már 2hete de ide nem érkezet semmi!!!!!!!!!!!!!!!
Másik fél: ha azt mondtam feladtam akkor feladtam nem szoktam hazudni de ez gusztustalan és nem az én hibám hanem a posttáé.nem ajánlom
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
személyessen is átvettem volna de nem vette fel a telefont amikor arra jártam és postán is kértem utána de semmi.
Másik fél: Legalább ne ne hazudj minden adat adott és akkor lehet menni és átvehető ,legalább mond azt ,hogy nem kell.Ehhez pofa kell apukám és jó kifogás mindenki kerülje ha lehet
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sziasztok!
A terméket gyorsan és egyben megkaptam, azonban hiányzot az USB kábel, az eladó szerint, személyesen ellenőrizte le, akkor benne volt, így nem kíván vele foglalkozni, viszont nekem meg nincs USB kábelem. Valamint az USB töltő 3sec alatt felrobbant, az eladó csak akkor akarta kicserélni, hogyha vissza küldőm a rosszat, ez persze 1000Ft-ba kerülne ill. a címét sem adta meg, így ezt nem küldtem el.
Összeségében egy használhatatlan árrúciket kaptam, nem ajánlom senkinek!
Üdv:
Másik fél: Már neharagudjál meg de miért mit gondoltál mert te azt mondod,hogy rossz akkor nekem postáznom kell neked egy másikat,igen de ha vissza küldöd.És miért 1000 ft sima levélként feladni ami 90 ft és cseréltem volna ha igaz lett volna mivel nem kértél cimet se semmmit igy ne vádaskodj olyannal ami nem igaz. Ha nem tudnád használni irtál volna és nem majdnem 1 hónap után kapok negativot tőled.Legalább normálisan hazudj ha lehet.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AZ ELADÓ ARROGÁNS ÉS KÖTEKEDŐ VOLT A SEGÍTŐKÉSZSÉG TELJES HIÁNYÁVAL! A TERMÉK, AMIT VÁSÁROLTUNK TŐLE, MÁR A KIBONTÁSNÁL ÉS AZ ELSŐ HASZNÁLATBA VÉTELNÉL ROSSZNAK BIZONYULT, EZÉRT IDŐT ÉS PÉNZT NEM KÍMÉLVE AZONNAL SZEMÉLYESEN VITTEM EL HOZZÁ AZZAL A SZÁNDÉKKAL, HOGY KICSERÉLTETEM. NEM IS AZ ELADÓ FOGADOTT, ÚGY KELLETT KIHÍVNI HOGY SZÓBA ÁLLJON VELEM, AZTÁN MÉG Ő VOLT FELHÁBORODVA. A POSTAKÖLTSÉGGEL KAPCSOLATBAN IS TÖBBET SZÁMLÁZOTT!
SZERINTEM ROSSZ VATERÁS!!!
Másik fél: Elöször is nem tudom mit képzelsz mert ami szerinted rossz az tökéletesen müködik és te voltál szemtelen . A posta költség meg annyi volt de sajnos mivel változott a posta költség azt is megtéritettem neked és még pofátlan is vagy . Szerintem ha jó valami akkor mond,hogy nem kell és ne kifogásokat keres .Értékeléseim nézd és sajnos sokan vagyunk akik bele akadnak ilyen kötekedő vevőbe csak még igazad sem volt te kis
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csak robotoknak ajánlom az emberi tényező nála kizárva. Vigyázz ha emberből vagy, mert csak a leszúrás érkezik, megoldást nem hajlandó adni. Semmi együttműködési szándék nincs az eladóban.
Másik fél: Nem tudom mit gondolsz ,hogy ilyet irsz de ez vagy te minden le van irva ha nem olvasod el arról nem tehetek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kapcsolatba léptem az eladóval, megbeszéltük a méretet viszont a számlaszámot már nem kaptam meg. Azóta sem jelentkezett.
Így nem kívánom átvenni az árut!
Másik fél: Ha egy kicsit oda figyelne akkor 2 levél megy amiben benne van a számlaszám .Figyelmetlenségéért ad negatívot ezért nem ajánlom senkinek. Mindenki olvassa a leveleket és megtalálja de maga nem ,hát ennyi .
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
blaleeeeeee (26) (Vevő)
Negatív
2011.09.25. 14:09:39
1479006274
Originált terméknél is érdemes kipróbálni, hogy tényleg jó e.
Másik fél: Sajnos a valósat állitaná mert minden termék kipróbált .Az elözö jó volt! nem szeretem ha az egyiket tönkre teszi és utána meg kicseréltetné,hogy nem jó, pláne meg személyesen vette át. Erre nem tudok mit mondani mert rossz nem volt közte és mindegyik kipróbált termék.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
katka861128 (2555) (Vevő)
Negatív
2011.09.11. 21:18:54
1469153637
Az eladó, nagyon lassan válaszolt, minden nemű kérdésemre! Megbeszéltük, hogy személyesen veszem át, majd írtam neki, hogy inkább postázza el. A számlaszámra is vártam! A termékre is egy hetet! És azt írtam 83-as méretre jó a harisnya, de a derékmérete 31 cm! A termékleírás hibás, a terméken fel volt szaladva 2 szál! Csoda ha vissza kérem az árát? Modortalan a stílusa, holott a kézhezvételtől számított 8 napon belül kötelessége vissza venni a terméket! A hatóságoknak ezt jelezni fogom!
Másik fél: Jelezd akinek akarod .Inkább nézd meg a te értékeléseid amiket te nem kézbesíted csak hetek múlva .Pláne keversz ,hogy személyes majd posta aztán meg inkább hibát találsz meg fenyegetsz holott te milyen vagy egy kibírhatatlan alak. Ezért tartunk itt mert mindenkit lerontasz meg fenyegetsz ,hogy vonjam vissza gondolom mert neked rosszul mutat. Ezért senkinek sem ajánlom csak ha megnézte a negatív értékeléseit az úgy merjen rendelni tőle.Amúgy tőled semmi a negatív mert ez az igazság ,az én értékeléseimbe nincsenek olyanok mint neked.Sajnos még vannak rosszindulatúak mint te. Hazudozni a legkönnyebb nem .Gerinct
az üzlet megköttetett,de fizetéskor már többe került az áru.Azért ajánlom mert nem tőle vettem át a megvett árut
Másik fél: Köszönöm de ha átvesz valamit mondani kell mennyi ,az Édesanyám adta át ezért negatívot adni hát azért egy kicsit durva és ezért haragszom is.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
próbáltam felvenni a kapcsolatot az eladóval miután az áru hordhatatlan de válaszra sem méltatot hogy esetleg valami közös megoldást találjunk.csere vagy valami.így nem ajánlom
Másik fél: Ez vagy te , ennyi idő után ilyet írsz ami nem igaz mert ha írtál volna biztos cseréltem volna. Egy kicsit gondolkozz el mikor értékeltél és értékelés után adsz negatívot 08.22-én . 2 hónap után ilyet adsz .nem ajánlom senkinek ,hogy értékelje előbb mert ezt fogja kapni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó kétszer is hibás árut adott. Harmadszor sem a lakáson, ahol előzőleg átvettem, sem telefonon nem tudtam elérni. Én feladtam 3700 ft miatt nem szaladgálok , és nem telefonálgatok többet.
Másik fél: Nem tudom miről beszél .Személyesen vette át kipróbálta akkor mi a probléma.ha nem jó időben megy akkor persze ,hogy nincs otthon senki,és aki oda megy mindig bejut és elégedett.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
eholovits_a (24) (Vevő)
Negatív
2011.07.05. 20:15:17
1461718524
Fix áron leütöttem a terméket és mire személyesen érte mentem, már el volt adva másnak a termék. Azt mondta az úr, hogy későn szólt neki az illető aki a termékeit átadja, hogy már elfogyott az általam leütött termék és így ő nem tudta törölni a terméket.
Hát elég érdekes dolog???!!!
Másik fél: nem érdekes mert fel ajánlottam másik terméket amit nem fogadott el. és a hangnem amit irt az nem tetszett. Nem ajánlom senkinek a stilusa miatt . Én megértem de nem kell fenyegetni azt nem szeretem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
coolman95_a (85) (Vevő)
Negatív
2011.06.14. 22:41:47
1458982181
Hát a kapott termék minősége nagyon silány szinte használthatatlan volt, és rá 1-2 hét állás után már nem is működik egyáltalán.
Másik fél: Nem értem ha szól akkor kicserélem ,üzent hogy a cím kell és ad egy negativot.Igy nincs csere.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1225686.szabol7 (2) (Vevő)
Negatív
2011.06.04. 16:53:51
1457217510
selejt árut!
Másik fél: Te adsz nekem negatívat,gondolkozz a 0 termék mutatóval meg csak leütöd és eltűnsz,meg hanyadika van és mikor rendelted .Ez a véleményem a te szavad semmi mert a többi számít és nem egy 0-é
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos már nem volt rá szükségem.Sajnálom
Másik fél: Sajnos nem megbízható mert csak ígérget és azt mondja véletlen adott negatívot,pedig 1 hónapot volt ott a termék.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
