totti977 (354) 98.9% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 358 | 390 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 34 | 38 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 396 | 432 adásvétel |
| Az eladóként kapott 345 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem volt korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A cipő hamisítvány volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Másik fél: A "kedves" vevő, aki jelezte, hogy nem kell neki a cipő, és vásároljam vissza, különböző Ptk. paragrafusokra hivatkozva fenyegetett, majd miután megtörtént(ezt nem a fenyegetés miatt, hiszen többször fordult már elő, hogy nem tetszett, vagy nem volt megfelelő a méret, stb.),megköszönte, hogy visszavettem a cipőt,-ezeket az e-maileket megtartottam- én ennek ellenére pozitív értékelésemet leadtam, mivel az átutalással nem volt probléma, ennek ellenére szánalmas,gusztustalan módon, egy egyszerű, és hamis értékelést adott,aminek a hatására több vevőm elállt a vásárlástól(lásd feljebb Sga101), vagy nem is vásárol(t).Sajnos nincs mit tenni, mindenki úgy értékel, ahogy akar, következmények nélkül!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Eredetinek árulja a cipőt közbe meg tiszta kinai az egész!!! Már eleve ugyjöt a cipő hogy felvolt válva az eleje!!! telefonba olyanokat monddot hogy bevagy huzva megy ilyenek!! és megmondta h gagyi a cipő!!! flegma volt!! senki ne vegyen töle semmit mert buhuzós!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Másik fél: Kedves Gábor!
1.Sajnos nem tudom kivel beszéltél ilyeneket telefonon, mert velem biztos nem.
2.Állításod szerint, én lehúzok másokat azzal, hogy cipőt adok el,én nem látom kik azok, mert akkor valószínűleg ugyanúgy értékeltek volna (persze nem ilyen stílusban) mint te.Veled egy időben például még ketten tettek értékelést,-lásd alattad, és feletted,-akiket "becsaptam", ezt cáfolni látszik az értékelésük tükrében.
3.Még, ha esetleg probléma is merül(t) fel valakinél, azt is próbálom, a lehetőségeimhez képest orvosolni(még azt is aki negatívra értékelt-boxikutya01).
4.Az a baj, hogy mások több hónapos munkáját, tönkre teszitek, ilyen elhamarkodott, indulatos negatív értékeléssel.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon sajnálom, de nem azt a terméket kaptam amit vártam. Egész egyszerüen szerintem nem eredeti nike a termék, már a dobozán is látszik, hogy nem ok valami, arrol nem beszélve, hogy egyszeri alkalommal lett használva a cipö és már le van válva a talprésze, egyébként lehet már igy kaptuk meg.Szemmel láthatóan nagyon gyenge minöség, az ára pedig nem erre utalna.-15900ft. A méretezésröl csak annyit, hogy nem egy számmal kisebb, hanem inkább nagyobb, tehát mi 39 lábra rendeltük, nem 41-re. üdv!
Másik fél: Én is nagyon sajnálom, ha így gondolod, de szerintem több ember nem tévedhet, hiszen már nem 10-vagy 20 cipőt eladtam már, és ilyen jellegű panasz sosem volt...a cipők biztos eredetiek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
