csmisike (74) 97.44% felhasználó összefoglaló oldala

97.44% pozitív visszajelzés
(76 Felhasználó adta)
97.44% pozitív visszajelzés
(76 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 76 87 adásvétel
Semleges: 10 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 88 99 adásvétel
Lakhely: Szigetszentmiklós
Regisztráció dátuma: 2008.11.10.
Utolsó belépés: 2017.03.25. 23:15
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

KoraiD (59) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.06.15. 12:40:55

Termékkód

1589582108

Nem szívesen adok negatívat, de már hetekkel ezelőtt át kellett volna vennie a terméket, azóta hiába írtam neki e-mailokat, egyikre sem reagált.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Rzsuzsa (304) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.04.27. 18:56:25

Termékkód

1449685964

Többszöri megkeresésre, végre 2 hét után hajlandó volt személyes találkozóra eljönni. De a termék nem felet meg az igényeinek, bár pontos leírást kapott a termékről és több fényképet is.
Másik fél: A"leütött"Corsa GSI hátsó szárnyat valóban több oldalról lefotózta,-és láthatóak rajta a sérülések.Ezeket leírta a a termékleírásban is.Csak mikor a sikeres licit után az eladó férjével telefonon beszéltem,akkor mondta,hogy Astra F-en használta a spoilert,és ezért alul levágott belőle!Ekkor döntöttem,hogy Corsa-val fogom átvenni,hogy azonnal"próbálható"legyen!Mikor a találkozón(igen,2 hét múlva!),kiderült, hogy az eladó Astra-ján annyira elvetemedett,hogy a Corsa-ra lehetetlen fölszerelni!Ekkor megbeszéltük,hogy nem veszem át,-mivel max.csak Astra-ra rakható föl,-egyezzünk ki egy kölcsönös "semleges" jellemzésben!Ennek ellenére megkaptam a "negatívot"! EZENNEL BEFEJEZTEM A "VATERÁZÁST"!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Többszöri megkeresésre, végre 2 hét után hajlandó volt személyes találkozóra eljönni. De a termék nem felet meg az igényeinek, bár pontos leírást kapott a termékről és több fényképet is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.