sawsan_a (53) 93.44% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 57 | 60 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 68 | 71 adásvétel |
| Az eladóként kapott 27 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem tudom miért is lettek volna illúziói,mikor a nálam leütött terméket nem is fizette ki.Így nem tudom mi alapján írt nekem értékelést,de úgy látom ehhez hasonló értékelése már van,ezért én is csak azt tudom írni amit ők.SENKINEK SEM AJÁNLOM.INKORREKT PARTNER.
Másik fél: Aki inkorrekt, az NEM én vagyok.A leütés másnapján már utaltam is neked a pénzt a feleséged számlájára, ha gondolod a bizonylatot is el tudom küldeni, hogy felfrissítsem a memóriád.Nem hiszem,hogy a két szép szememért, vagy jótékonyságból küldted el nekem a "minőségi"termékedet.2 hét után nagy nehezen megérkezett,mert állítólag a postán eltörték(nagyon hihető).A telefonod állandóan "átmenetileg nem kapcsolható".
Remélem mielőtt valaki vásárolni szeretne Tőled megnézi az értékeléseid és egy CSALÓtól nem vesz semmit se, mert az vagy. Minőségi terméket hirdetsz és bóvlit árulsz. Hazudsz, hogy nem fizettem, nagyon jellemtelen vagy.Mindenesetre szégyellheted magad.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kedves vevő 1ft-ért nyerte meg az aukciót,de ennek ellenére sem jött össze az adás-vétel.Olyan termékre licitált amiről egyértelműen le volt írva,hogy kizárólag személyesen /lévén egy sminkelésről lett volna szó/ mégis azt kérte,hogy postázzam.Figyelmetlen volt és ahelyett,hogy elnézést kért volna,még ő adott semlegest.Nem korrekt!
Másik fél: Elég korán értékelted az adás-vételt, mivel 2009-ben történt. Semlegesre értékeltem, mivel nem tudtam elmenni, mert akkor született a kislányom. Biztos, hogy nem mondtam Neked, hogy postázd el a sminkelést, ilyen hülyeséget nem tudom egyáltalán hogyan lehet kitalálni. Remélem a többi vásárlóddal egy kicsit kedvesebb vagy.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
enzouszkar (238) (Vevő)
Negatív
2011.05.15. 19:16:07
1455903033
TÜRELMETLEN és ZAKLATÓ ELADÓ!!!! NAGYON NEGATÍV minden szempontból. Ha én leütök egy terméket azt meg is vásárolom,de felháborító ha az eladó hétvégén zaklatja a vevőt és képtelen várni 2 napot. SENKINEK NEM AJÁNLOM EZT AZ ELADÓT!!!!!!!!!!!!!!!!!Katasztrófa,és még engem értékel negatívan.Tiltólista!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jelentkezett az áruért
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
