zaka007 (3) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
mandaszkriszta (938) (Eladó)
Negatív
2009.03.26. 08:48:31
138039131
Felhívtam ma reggel és kérdeztem,hogy mi a terve a leütött áruval.Megkérdezte,hogy mennyi az ára(leütötte,tehát tudnia kellene).Megmondtam.Erre kinyomja a telefont.Mindez őt minősíti,sajnos egyre több ilyen ember van a vaterán,de már csak 6-ig kell elviselnünk,mert megyünk tovább,hisz nem csak ez a kárunk,hanem a feltöltési díj is.Negatív a hozzá állása a vásárlónak.Nem ide való,de ez legyen az ő dolga.Érezze jól magát ettől.További sikeres vaterázást :-)Csak lehetőleg ne nálam,itt tíltólistán v
Másik fél: na ezzel egy gond van!
az én telefonomat itthon hagytam mert nem akartam suliba vinni ez az eggyik
a másik én nem is ütötem le
na szóval nem kell ojat mondani ami nem igaz!!!!!!
