barnibar_a (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
50% pozitív visszajelzés
(1 Felhasználó adta)
Lakhely: Kozármisleny
Regisztráció dátuma: 2009.02.02.
Utolsó belépés: 2009.04.28. 20:49
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Én érzem magam kellemetlenül hogy negatív értékelést adok-még nem tettem ilyet- de 11 nap telt el a tranzakció lezárása óta és a küldött email-emre sem válaszolt. Gondolom most jön az hogy nem kapott üzenetet tőlem meg stb. de talán mindegy is, nem sikerült és kész,telefonálgatni meg nem fogok, minek!! Ez van! Na szóval nem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: egyszerűen 11 napig nem vette fel velem a kapcsolatot