tatti986 (12) 92.86% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnálatos módon nem jött létre az adás-vétel, én nem szeretnék senkit lehúzni, ahogy ő állítja. Én egy forintot sem kaptam tőle, csak hazugságokat, hogy ő már elutalta, aztán kiderült mégse, csak átverni akart, nem ajánlom senkinek. Nagyot csalódtam, nem gondoltam volna, hogy vannak még ilyen emberek, őszintén megmondhatta volna az igazat, akkor elkerüljük ezt a sok hercehurcát! Ezzel a negatív értékelés csak rátesz még egy lapáttal! Gratulálok!
Másik fél: Érdekes akkor a bikini,miért nem érkezett meg?! Ahogyan te állítottad,hogy elutaltad!! Nagyon sokan írták,hogy lehúzod az embereket..!! Szánalom!
Én meg téged nem ajánlak senkinek,mert rengeteget hazudtál! És sajnos nem értem,hogy miért vateráznak ilyen emberek akik át verik a népet... :(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
