gergelyem_t (1893) 99.84%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 2 | 6 | 1894 | 2698 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 20 | 20 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 2 | 6 | 1917 | 2721 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2057 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
AZ ELADÓT NEGATÍVRA ÉRTÉKELEM ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK NEKI! AZ ÜNNEPEK MIATT ÉS KISFIAM BETEGSÉGÉRE HIVATKOZVA TÜRELMÉT KÉRTEM AZ ELADÓNAK!1FORINTOS FELSŐJÉT NEM VETTEM,ÁT AZ IGAZ,DE NEM KÁROSÍTOTTAM MEG!SAJNOS,VOLTUNK ÖNNÉL A MEGBESZÉLT IDŐBEN HOGY A FELSŐT ELHOZZUK! A CETLIT AMIN A CÍMEK VOLTAK,VALAHOL MENETKÖZBEN ELVESZÍTETTÜK!AZ UTCÁJÁBAN JÁRKÁLTUNK,DE NEM TUDTAM MELYIK HÁZBA CSENGESSEK BE! HIÁBA HÍVTAM TELEFONON,NEM VETTE FEL! :( MÉG EZT SEM JELEZTEM,ÉS VALÓBAN NEM KERESTEM AZÓTA!! :(
Másik fél: Köszönöm a részletes véleményt, Önnek is BUÉK. Azt hiszem, két hónap alatt talán lett volna idő mégis rendezni az átvételt, vagy legalább jelentkezni, hogy mégsem kell. Én kérek elnézést, hogy minden általam ismert körülményt mérlegelve negatívat adtam, az Ön hibája miatt nekem talán nem járt volna...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibámból nem jött létre az 1.-Ft-os termék ídőben történő átvétele. Erre kaptam egy negatív értékelést! Ha anyagi kárt okoztam volna, akkor megérteném a negatívot, de ez így nem korrekt!
Nem ajánlom ezek után senkinek!
Másik fél: Egyáltalán nem jelentkezett, mikor én írtam, soha nem válaszolt - ez milyen értékelést érdemel Ön szerint? Ingyen nyert egy könyvet és egyedül nekem fontos, hogy átadhassam? Ha mégsem kell, meg lehet mondani kereken, nem kell sumákolni. Persze más is megjárta már Önnel, ahogy nézem az értékeléseit. Megbízhatatlan, és ráadásul jellemtelen partner!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kisgyongyszem (76) (Vevő)
Negatív
2012.07.19. 22:47:30
1599304736
Az üzlet nem jött létre.
Másik fél: Kár, hogy nem részletezte, miért is nem jött létre az üzlet. A legkevésbé sem az én hibámból, hanem mert Ön nem volt képes a megbeszélt időben jönni a termékért Én órákat vártam Önre, Ön viszont nem tudott 10 percet várni, amíg megérkezek. Ezután már nem is lehetett Önt elérni, így én kérek elnézést, hogy egy hónap várakozás után negatívan értékeltem Önt. Sajnos Ön egy megbízhatatlan, nehézkesen elérhető, kellemetlen partner - az értékeléseiből úgy látom ezt rajtam kívül többen is megtapasztalták - ezért jó szívvel senkinek sem ajánlanám.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
gergelyem_t (1893) 99.84%
2026.06.10. 11:33:03
gergelyem_t (1893) 99.84%
2026.06.06. 19:36:38
gergelyem_t (1893) 99.84%
2026.06.05. 14:10:42
gergelyem_t (1893) 99.84%
2026.06.05. 09:03:04
gergelyem_t (1893) 99.84%
2026.05.21. 17:05:00
gergelyem_t (1893) 99.84%
2026.05.20. 13:10:18
gergelyem_t (1893) 99.84%
2026.05.14. 09:31:48
gergelyem_t (1893) 99.84%
2026.05.13. 16:25:55
gergelyem_t (1893) 99.84%
2026.05.12. 12:29:49
gergelyem_t (1893) 99.84%
2026.05.07. 10:15:05
gergelyem_t (1893) 99.84%
2026.05.04. 19:08:17
gergelyem_t (1893) 99.84%
2026.04.28. 10:52:07
