BundyX (164) 98.24% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az eladó már a bejelntkező levelében is, és azt követően minden megnyilvánulásával folyamatosan a legnagyobb elvárásokat támasztja a vevővel szemben, ugyanakkor a saját oldaláról nem ezt tapasztaltam. Aztán további probléma volt, hogy egy félremagyrázásból kifolyólag nem a teljes terméket, küldte el, és semmilyen anyagi kompenzációt nem myújtott.
Másik fél: Érdekes! Mivelhogy más elől vitted el a PDA-t, azt mondtad, hogy nem kell a kijelzője, mert pont csak arra volt szüksége a másik vevőnek, ezért azt nem is küldtem el neked. Semmifélen anyagi kompenzációt nem kértél tőlem! Amúgy a vevők és az eladók is legnagyobb elvárásokat támasztják egymással szemben, ami teljesen normális szerintem, Abban az esetben, ha minden korrektül működik. Szerencsére az üzletfeleim 95%-a ilyen! És nem én vagyok aki félre magyaráz! További JÓ vaterázást!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igen az eladó türelmes volt és váltottunk is pár emil-t.Viszont az adatlapomon való rövid bepillantás után rájött volna hogy nem is voltam számítógépnél és ennek nyilván oka volt.Nemvolt internetünk és így felhívni sem tudtam,mert a telszámát nem írogatom le mindenkinek.Ő tudott volna keresni,visszahívtam volna.Elnézést hogy így alakult.Negatívra csak negatívot tudok.Sorry
Másik fél: Azt hiszem nem nekem kell a vevő után néznem vajon miért nem jelentkezik. Lehet az áru komolytalan, de egy üzletkötés nem az,aki nem tud megfelelni a kritériumoknak ne vásároljon, én sem megyek a boltba, ha nincs meg hozzá minden hátterem. Sajnálom én is! Főleg, hogy ilyesmiért kapok negativat!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom,mielőtt átutaltam volna a vételárat,kérdeztem, Bundyx nevü eladót, hogy kapok-e a telefonhoz telepitő lemezt?Erre,gyorsan meghirdette újra a telefont,meg sem várva a kötelező egy hét türelmi időt!
Ezzel megsértette a vatera alapvető szabályát, miszerint az adásvétel értékelését csak mindkét fél megegyezése után lehet 7-nap eltelte után megirni,harmadik nap negativot sózott rám!!!!
Ha átutaltam volna apénzt,akor is már még a banki értesitési idő előtt-újra feltette erről a termékről
Másik fél: NO COMMENT !!! Nem vásárolhat tőlem többet semmit a "felhasználó" ! Szerencse, hogy ilyen vevővel még nem találkoztam! Ugye nincs belőle több !?!? :(((
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
