9802.klinika_a (3) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala

66.67% pozitív visszajelzés
(6 Felhasználó adta)
66.67% pozitív visszajelzés
(6 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 6 8 adásvétel
Semleges: 1 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 10 12 adásvétel
Lakhely: SZIGETHALOM
Regisztráció dátuma: 2006.03.06.
Utolsó belépés: 2008.06.30. 09:37
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

kyralina (1590) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.07.05. 16:06:32

Termékkód

74678567

Sajnos, két hétig hitegetett, hogy átveszi az árut,több e-mailt küldtem neki,végül a megbeszélt időpontban nem jött, nem telefonált, sőt a telefont se vette fel,sms-re se reagált. Két órát vártam rá,másnak rég eladhattam volna, abszolút inkorrekt volt velem, átvert! Ha közli, hogy mégse kell a termék valamiért, elfogadom, de, hogy hülyének néz,azt nem!Az ilyeneket ki kéne tiltani a Vateráról!!Nagyon negatív!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

nbalu (194) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.07.02. 09:08:12

Termékkód

69034819

A vevő már több mint egy hónapja megnyerte a terméket. Mindig arra hivatkozott hogy nem tudja megszervezni a fuvart, de a vételár egy részét sem volt hajlandó elküldeni, hogy lássam tényleg komolyak a szándékai. Csak azt tudnám hogy sokan miért nem nézik meg a szabályzatot, mielőtt érvényes licitet tesznek: "Amennyiben a termékre érvényes licitet tesz, akkor a Vatera szabályzata és a PTK 211. § szerint is köteles az aukció tárgyát átvenni az eladótól!"

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

artbal_a (4691) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.07.01. 13:36:06

Termékkód

72998332

1 - azaz egy - hónapig vártam, de a vevő nem fizette ki a megnyert terméket. Ennyi idő alatt már rég eladhattam volna másnak.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.