Miciboy (14) 93.75% felhasználó összefoglaló oldala
93.75% pozitív visszajelzés
(15 Felhasználó adta)
Lakhely: Sárbogárd
Regisztráció dátuma: 2009.04.12.
Utolsó belépés: 2015.12.04. 06:11
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Nem ajánlom, nem reagál 3 hete a levelemre!NEGATÍV!
Másik fél: Hmm ez érdekes, tény az, hogy kiment a fejemből, viszont a vásárlás időpontja, 2014.12.08. 13:08:46, ezt az értékelést. 2014.12.21. 08:46-kor kaptam, ez a Magyarországon használt naptár szerint pontosan 13 napja ami tudtommal nem 3 hét, sem levelet, sem telefont nem kaptam tőled, pedig mind a kettőt tudtad. Ha már negatívot adsz, legalább legyél pontos, mert baromira nem bírom a hazugságot. Az elmúlt 2 hétben nap 12-16 órákat dolgoztam így sztem bocsánatos bűn, hogy egy megrendelt 2000 forintos embléma kiment a fejemből...
