fitoserika (25) 96.3% felhasználó összefoglaló oldala
96.3% pozitív visszajelzés
(26 Felhasználó adta)
Lakhely: debrecen
Regisztráció dátuma: 2009.04.14.
Utolsó belépés: 2013.10.27. 19:11
Inaktív!
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Valóban nem voltak használtak. Kaptam illetve az interneten rendeltem őket. Mivel nem volt jó a méret, így nem tudtam hordani.
A vevő rosszaindulatára tudok csak gondolni.
Másik fél: Nagyon sajnálom, hogy az "új" nem mindenkinek ugyanaz!! Külön rákérdeztem , hogy milyen állapotban vannak!!Alsóneműt az ember csak újat használ! Ezek mentek a kukába!Ha vette vagy kapta akkor ezt láthatta!! SAJNÁLOM!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
