nikoloko (159) 95.43% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 167 | 249 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 9 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 8 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 183 | 267 adásvétel |
| Az eladóként kapott 11 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
cukorfalatmano_v (15) (Vevő)
Negatív
2009.12.24. 12:00:36
158149931
Próbáltam kapcsolatba lépni,de válaszra sem méltatott pedig legalább,minimum 2 db e-mailt küldtem,ha nem többet...:/ ajándék lett volna a hajvasaló,így elég szomorú voltam,h nem adhattam oda...
SENKINEK NEM AJÁNLOM MEGBÍZHATATLAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Másik fél: .
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Próbáltam felvenni a kapcsolatot (többször is) nikolokoval, de eredménytelenül. Nem válaszol és a terméket sem küldi. Elégedetlen vagyok vele kapcsolatban.
Másik fél: .
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár többször kértem a termék gyors kiszállítását, ez az aukció lezárása után másfél hónappal sem történt meg és az eladó nem is jelezte ennek okát. A csomagról már lemondtam, vásároltam máshol hasonló terméket.
Másik fél: Sajnos elfogyott a termék és nem is kaptam belőle sehol.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
964057.ildisz03 (32) (Vevő)
Negatív
2009.12.18. 16:21:15
158149683
Az eladóval 3-szor beszéltünk telefonon és 3 e-mailt is küldtem.A telefonban mindig nagyon kedves volt,de mégsem történt semmi!Csak ígérget!Arra nem volt képes,hogy elküldje a bankszámlaszámát!Elég türelmes voltam,2 hetet vártam,de azért mindennek van határa.Ajándéknak szántam volna a hajvasalót azért bosszant a legjobban!NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!!!!!
Másik fél: .
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
:(
Másik fél: .
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12 napja nyertem meg az aukciót, ennek ellenére a megadott telefonszámot nem vették fel és az e-mail-re sem jött válasz. nem hogy nem ajánlom, lehetőség szerint mindenkit lebeszélnék a "kedves és megbízható" eladóról.
Másik fél: Sajnos rossz volt a számítógépem. Elnézést a kellemetlenségért!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
12 napja nyertem meg az aukciót, ennek ellenére a megadott telefonszámot nem vették fel és az e-mail-re sem jött válasz. nem hogy nem ajánlom, lehetőség szerint mindenkit lebeszélnék a "kedves és megbízható" eladóról.
Másik fél: Sajnos rossz volt a számítógépem. Elnézést a kellemetlenségért!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vásárlás előtt megkérdeztük,a későbbi félreértések elkerülése végett,h a termék eredeti-e vagy utánzat! Azt állította h az eredeti,amikor kibontottam a csomagot,akkor nem h nem volt eredeti hanem még hamisítványnak is gyenge!!A pengék sorlyásak voltak és életlenek,a műanyag is sorlyás volt!A polírozón sem volt semmi felirat mint az meghirdetett képein!!Azt mondta h az a termék az eladó amit a képen látni!Hát az az eredti TV-shop-os, csak azt tette fel,mint eladó terméket!E-mailre nem válaszolt!!
Másik fél: Nem értem miért hiszi hamisítványnak a Ped Egg-et, szerintem ez ugyanolyan mint amit reklámoznak, ha valaki mást gondol ,az rendelje meg a tv-ből az én áraimhoz képest a 4-5x-öséért, mert AZ BIZTOSAN EREDETI! 1 e-mailt írt, amiben lefikázta a ped egg-et és hát az ilyen e-mail -re nem igazán lehet mit válaszolni (amiben nincs kérdés, csak szidás)!.
A váslás végbe ment....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nem válaszol az e-mailekre. Többet is küldtem, de semmi reakció. Nem küldi az árut. Igaz nem buktam pénzt mert postai utánvételt jelöltem be.
Másik fél: A vásárló 2 db e-mailt írt miután megkapta az üzenetem, az elsőre nem tudtam válaszolni neki ,mert
sok e-mail em érkezett be és gondolom elkallódot,, a másodikra válaszoltam. Szerintem a válaszom nem
olvasta el és negatívott adott aznap, de végül válaszolt, elküldtem és a vásálás végül végbement. DE
AZÉRT A NEGATÍVOT MEGGONDOLHATTA VOLNA.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
