martinnyo_a (49) 94.55% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Moyrabolt (459) (Eladó)
Pozitív
2012.02.21. 15:09:55
1539226214
Pontos, gyors és megbízható vásárló, mindenkinek ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zselekeseuropaihajak (31) (Eladó)
Negatív
2012.02.14. 07:07:52
1541400074
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.13828743.banyaszj_t (1880) (Eladó)
Pozitív
2012.02.06. 14:11:49
1542018506
Gyors és pontos!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
holiday_inn_roma (70) (Eladó)
Pozitív
2011.10.31. 18:08:57
1464176614
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KrisztinaKiss1 (63) (Eladó)
Pozitív
2011.07.23. 17:37:03
1465790126
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zsuzsa1229 (137) (Eladó)
Pozitív
2011.04.14. 14:55:51
1442268815
Használjátok egészséggel...++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zsuzsa1229 (137) (Eladó)
Pozitív
2011.04.14. 14:54:22
1441520751
Köszönöm +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zsuzsa1229 (137) (Eladó)
Pozitív
2011.04.14. 14:52:47
1441988102
Köszönöm +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves ,korrekt,gyors vásárló!Örülök ,hogy találkozhattam vele! Maximálisan+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,és pontos partner,csak+!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tunderke21 (1169) (Eladó)
Pozitív
2010.02.26. 19:00:57
901167204
Gyors, megbízható vevő, ajánlom mindenkinek! Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, kedves megbízható vevő. Csupa +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vásár gyorsan megtörtént, minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.koponyanyi (467) (Eladó)
Pozitív
2010.02.16. 11:47:55
902485935
Korrekt, megbízható partner, ajánlom másnak is. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Valentina6_a (421) (Eladó)
Pozitív
2010.02.02. 07:38:37
838926005
Megbízható tesz-vesz-es! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,vevő!! Mindenkinek ajánlom! POZITÍV !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.LAURA2006_05 (569) (Eladó)
Pozitív
2010.01.19. 21:46:03
873329617
VILLÁMGYORS,PONTOS,MEGBIZHATÓ VEVŐ. MINDENKINEK AJÁNLOM.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.LAURA2006_05 (569) (Eladó)
Pozitív
2010.01.19. 21:46:02
873329615
VILLÁMGYORS,PONTOS,MEGBIZHATÓ VEVŐ. MINDENKINEK AJÁNLOM.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10129934.PANDESZ_2008 (507) (Eladó)
Pozitív
2009.12.11. 11:17:49
815331721
Köszönöm,hogy nálam vásároltál!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.JÓ VÁSÁRLÓ CSAK AJÁNLANI TUDOM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.durcinyul (1239) (Eladó)
Pozitív
2009.11.27. 14:47:53
823552413
villámgyors,megbizható partner!! mindenkinek szivből ajánlom!!! köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szeptember 22-én vásárolt egy felsőt. Egyszer küldött egy e-mailt, hogy utal, én küldtem fizetési emlékeztetőt, de nem is reagált. Azt hiszem elég türelmes voltam, a máfél hónapi várakozással.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható kedves partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves megbízható partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves megbízható partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves megbízható partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors megbízható vevő mindenkinek ajánlom+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors megbízható vevő mindenkinek ajánlom++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors megbízható vevő mindenkinek ajánlom++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors megbízható vevő mindenkinek ajánlom++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors megbízható vevő.Mindenkinek ajánlom++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt jó vevő,ajánlom mindenkinek!!!!Sok++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos és megbízható vásárló. :o)) Köszönöm szépen, csakis ajánlani tudom mindenkinek! P+O+Z+I+T+Í+V +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vevő. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vevő. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves és megbízható vásárló! Gratulálok a babához! Sok-sok örömet és egészséget kívánok nektek! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sophie-hun (2214) (Eladó)
Pozitív
2009.03.29. 15:53:33
565681169
Kedves, megbízható partner, másoknak is ajánlom. Remélem még találkozunk.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pontos, kapcsolattartó, megbízható vásárló. csak +++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors és pontos! Szívesen ajánlom mindenkinek! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.NSziszka78 (518) (Eladó)
Pozitív
2009.02.12. 12:07:49
536016374
Rendben ment minden.Megbízható partner.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
beautyful1 (2555) (Eladó)
Pozitív
2008.11.25. 10:40:16
468834160
Megbízható, kedves és pontos vásárló. Csakis ajánlani tudom. Sok ++++++++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner! Ajánlom mindenkinek :-)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt :)
Másik fél: Köszönöm!
Minden rendben volt :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbízható teszveszes!Csak ajánlani tudom!+++
Másik fél: Nagyon köszönöm!!
bartmuvek (8007) (Eladó)
Pozitív
2008.09.11. 13:03:17
401176512
Megbízható, kiváló partner. KÖSZÖNÖM a vásárlást! Bátran ajánlom másoknak is! Nagyon sok+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.