ordika (920) 99.57% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 924 | 1328 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 17 | 20 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 945 | 1352 adásvétel |
| Az eladóként kapott 530 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt, megbízható, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.faragosanyi8 (72) (Eladó)
Pozitív
2014.05.24. 22:05:34
1884986000
Minden rendben volt, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.faragosanyi8 (72) (Eladó)
Pozitív
2014.05.24. 22:04:24
1886039801
Minden rendben volt, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.justice222 (69) (Eladó)
Pozitív
2014.05.14. 18:26:37
1835381801
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
LadyMagnesium (362) (Vevő)
Pozitív
2014.05.11. 15:27:20
1877529023
Megbízható eladó, szép termékkel, szívből ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rolandomage (2236) (Eladó)
Pozitív
2014.05.02. 05:46:47
1862859947
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fehervar78 (647) (Eladó)
Pozitív
2014.05.01. 17:50:38
1796538254
+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Csak ajánlani tudom az eladót mindenkinek! :) Köszönöm! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsaqulin36 (374) (Eladó)
Pozitív
2014.04.02. 08:50:37
1865609195
Az egyik legkedvesebb, legmegbízhatóbb vásárlóm!++++++++++++++++Szívből ajánlom mindenkinek!++++++++++++Köszönöm, hogy ismét nálam vásároltál!+++++++++++++Visszavárlak!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csicsicsot (56) (Eladó)
Pozitív
2014.02.21. 11:25:36
1831425824
Minden rendben, gyorsan ment,köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nagyon korrekt és gyors, de sajnos nem felet meg méretileg a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méretileg nem felet meg.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors Eladó, jó szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors pontos vevő! Köszönöm a vásárlást, remélem még találkozunk, sok +++++++++ ! Várlak vissza, folyamatosan töltöm fel az új árukészletet. A csomag úton van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
boncabella (5231) (Eladó)
Pozitív
2014.01.29. 22:30:40
1855185746
Kedves gyors vásárló,ajánlom másoknak is. Maximálisan ++++++++++++ Csomagot ma postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyorgyi082 (635) (Vevő)
Pozitív
2013.12.23. 15:57:05
1839969254
Minden rendben és gyorsan zajlott! Köszönöm, az eladót mindenkinek ajánlom!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,csak ajánlani tudom!Sok+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható vásárló csak is pozitív!!! ++++++++++++++++++++++++++ Remélem még benézel:-)) Köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt eladó,mindenkinek ajánlom! csakis+++++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, megbízható, gyors, kommunikatív, korrekt eladó, szép termékekkel, mindenkinek csak ajánlani tudom őt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
orciusorka24 (28) (Vevő)
Pozitív
2013.11.18. 20:34:33
1814289749
Tökéletes a tunika, nagyon tetszik, köszönöm szépen. Nagyon korrekt, kedves eladó, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Méretprobléma miatt az adás-vétel nem jött létre, de az eladó nagyon korrekt és segítőkész, csak ajánlani tudom mindenkinek! POZITÍV++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, gyors és kedves az eladó! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő véletlenül licitált, nem kívánta átvenni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Maximálisan pozitív és szívesen ajánlom másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Túlzás nélkül állíthatom, hogy maximálisan megbízható, korrekt, gyors és kedves partner. A ruha gyönyörű, teljesen megfelelve a leírásnak, csakis köszönettel tartozok érte és a szép ajándékért is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsaqulin36 (374) (Eladó)
Pozitív
2013.10.06. 21:00:48
1797643607
Gyors, pontos, megbízható!+++++++++++++++++++++szívből ajánlom mindenkinek!++++++++++++++++++Köszönöm, hogy ismét nálam vásároltál!+++++++++++++++Csakis++++++++++++++++++++visszavárlak!++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szivesen ajánlom! Rendben volt minden!!! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ismét csupa ++++! :) Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ismét csupa ++++! :) Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.domanandi (134) (Eladó)
Pozitív
2013.09.06. 10:20:58
1794516185
Megbízható,gyors vásárló.Ajánlom másoknak is!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.meseboltom (3135) (Eladó)
Pozitív
2013.08.27. 15:21:29
1787365340
Minden rendben ment!Kedves megbízható partner, szívből ajánlom másoknak is!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, korrekt, 100%-os Vaterás! Köszönöm a vásárlást! Mindenkinek szívből ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, kedves, korrekt. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mindenkinek szivből alánlom,kifogástalanul szép terméket kaptam,köszönöm szépen,remélem találkozunk még!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Petituti (1703) (Eladó)
Pozitív
2013.06.26. 16:55:26
1760380796
Köszi a vásárlást! Minden rendben zajlott! +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, megbízható, gyors eladó. Csakis ajánlani tudom!+++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható vaterás, szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,gyors, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt rendes vaterás.Csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lottipapa_t (156) (Vevő)
Pozitív
2013.04.15. 23:42:25
1723421897
Kedves, korrekt partner, mindenkinek ajánlom! Köszi, üdv!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
konczreni_t (91) (Eladó)
Semleges
2013.04.07. 14:46:08
1730435762
Szerintem senki sem hibás ez most sajnos igy alakult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött létre az adásvételsaradikriszti (30) (Vevő)
Pozitív
2013.03.09. 09:36:48
1708802738
Köszönöm, elégedett vagyok mindennel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
anyolcas88 (551) (Vevő)
Pozitív
2013.02.28. 14:42:50
1708802750
Nagyon kedves, gyors, és korrekt partner. A plusz cipőt, pedig nagyon köszönöm, jó lett a kisfiamnak. Csak is ajánlani tudom. +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tothandras54 (1521) (Eladó)
Pozitív
2013.02.15. 18:37:36
1713559586
KORREKT ÉS MEGBÍZHATÓ VÁSÁRLÓ, AJÁNLOM MINDENKINEK, KÖSZÖNÖM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint történt,megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
