szemeteskosar (90) 90.91% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
hangszerfutar (304) (Eladó)
Pozitív
2010.05.27. 17:31:53
170891966
Gyors, pontos, jó kapcsolattartó partner. Köszönöm, hogy termékemet választotta! Legyen máskor is szerencsénk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
282105.hatvanidavid (200) (Eladó)
Negatív
2010.05.26. 14:09:37
167722218
A vásárló nem megbízható, folyamatosan hitegeti az embert mindennel, és már egy ideje el sem lehet érni. A leütött terméket természetesen nem vette át, így csak az időmet és a pénzemet (kiemelések) pocsékoltam rá. Határozottan az értékelésem : NEGATÍV !!!
Másik fél: csupán arról van szó hogy a kedves dávid önmagára licitált leko53 felhasználóval.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyorsan, a megbeszéltek szerint megkaptam a terméket. Az állapotát tekintve nem pont erre számítottam - de ez az én hibám, nem kérdeztem eleget. Azt hittem, hogy egy 1/2 éves készülék karcmentes. Működésével minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, segítőkész eladó, minden a megbeszélés szerint történt. Nagyon ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors adásvétel. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden a legnagyobb rendben tortent
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, szimpatikus vaterás! Nagyon örülünk, hogy jól éreztétek magatokat nálunk Siófokon!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pozitív az értékelésem
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel sikeresen, gyorsan lezajlott. Ajánlom a őt mindenkinek. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1355132.jocokam93 (188) (Vevő)
Pozitív
2010.03.26. 19:26:41
164012015
Az áru megérkezett. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Ajánlom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
inkább nem minősítem .. kamu gyerek
Másik fél: az autórol minden infomációt elhallgatott.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
689631.tamako_a (16) (Vevő)
Pozitív
2010.03.21. 17:48:06
152845914
oké
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
16494.adamz (1924) (Eladó)
Pozitív
2010.03.18. 18:01:48
162530133
Minden ok !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajna hiányosan írtam le a terméket, melyet telefonon elmondtam, így posta, és egyéb költség senkinél nem keletkezett! Így az én hibámból hiúsult meg az értékesítés!
Másik fél: a hajó kishibás volt nekem versenyre kell ezért igy nem felelt meg.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék nem került szállításra a vételár előre utalása után sem,az eladó a vételárat korrektül visszautalta.
Másik fél: igy történt. köszönöm bizalmát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, korrekt! Időben szólt, hogy nem működik a termék. Mindenkinek Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, korrekt és türelmes! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megkaptam köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
51541.ficus00 (476) (Vevő)
Pozitív
2010.02.26. 13:10:13
163507029
Korrekt és megbízható Partner.Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem hiszem, hogy meg akarta venni a terméket.Megbeszéltük, hogy a hétvégén felhív, de nem jelentkezett.Az nem baj, ha meggondolta magát, csak szóljon. Azért köszi az érdeklődést.
Másik fél: igy történt. legalább képekkel elörébb vagyunk.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden ok. Ajánlani tudom mindenkinek. Gyors és megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fehersandor54 (123) (Vevő)
Negatív
2010.02.20. 11:25:38
162447513
Az árú átutalás után megérkezett.A bluetooth headset nem lehet feltölteni még hálózati töltőről sem.Nem lehet bekapcsolni, ez tényleg egy
"szemeteskosárból lett kiturva.Az eladásnál nem lett feltűntetve hogy csak alkatrésznek jó.
Nem tartom korrekt eladónak,nem ajánlom senkinek
Értékelésem:NEGATÍV
Másik fél: mielött negativot irsz , szólni kell rossz és utalom vissza a pénzt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rugalmas korrekt partner.Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben lezajlott! Aranyos, segítőkész Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az utalást hamar feladtam,de a áru kicsit késve érkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sicituradastra_a (35) (Vevő)
Pozitív
2010.02.16. 19:26:30
161392882
Minden rendben van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A gyári tartó magas piaci ára miatt elálltam a vásárlástól. Korrekt vaterás, gyors kapcsolatfelvétel, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
219216.mcspro (247) (Vevő)
Semleges
2010.02.15. 00:02:08
162450375
Az adásvétel nem jött létre mert a termékről idő közben kiderült ,hogy hibás amiről időben tájékoztatott.
Másik fél: köszönöm megértését.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MEGBÍZHATATLAN !!!!
NEM AJÁNLOM !!!!!
A számítógép amit eladott nem tartalmazta a leírásban írt alkatrészt !!
Csak hitegetett hogy küldi a hiányzó Ram-ot !!
VIGYÁZAT CSALÓ !!!!!!!
Másik fél: a gépet személyesen vetted át , 3 hét után hivtál hogy nincs benne ram , ezután én ennek ellenére mondtam hozzd vissza visszaveszem , kérted küldjek ramot megettettem postai szelvénnyel tudom igazolni. ezek után adsz negativot és telefonba meg nem mered vállálni magad. olcsa lomis vagy amit a termékeid jól mutatnak.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, rugalmas, pontos partner, ajánlom. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1255035.gina198 (6) (Vevő)
Pozitív
2010.02.10. 21:43:34
162654877
Rendes, türelmes partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves, rugalmas eladó. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, hipergyors vevő:) Csakis ++++++++++++++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1099749.zaha007 (9) (Vevő)
Pozitív
2010.02.03. 21:25:26
161010795
minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megtekintés után a vevő szerint mégsem ér annyit az autó én viszont a banki hitel miatt nem tudom kevesebbért odaadni
Másik fél: utánajártam az autója elöéletének nyugodtan adhatott volna nem csak semlegest.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
HotelLover (177) (Eladó)
Pozitív
2010.01.29. 13:48:46
161292924
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
moni012_a (286) (Eladó)
Semleges
2010.01.28. 18:31:28
159702461
A vásárló mégsem kérte az árut.
Másik fél: az ajándékozás meghiúsult. feltöltési és értékesitési jutalékot a termék után elküldtem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
..........
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
busdriver777 (-1) (Vevő)
Pozitív
2010.01.18. 15:15:29
156380085
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jason777_a (678) (Eladó)
Negatív
2010.01.18. 10:38:11
158331550
Emailekre nem válaszolt, elérhetetlen.
Másik fél: 110ft -os plüssnyúl amit késve vettem át . etikus negativ köszönöm
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pittikatica (485) (Eladó)
Pozitív
2010.01.16. 12:49:44
159695000
Nagyon korrekt, gyors partner!Ajánlom mindenkinek!Sok+!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, gyors, pontos vásárló. Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
montoya221 (387) (Eladó)
Semleges
2010.01.10. 16:24:40
157683527
Az adásvétel létrejött a negatív értékelésem után.Többszöri kérésemre a vatera, már nem tudja törölni a negatív ill. semleges értékelést, mivel a tranzakciót számlázta részemre.
Részemről POZITÍV az értékelés, mivel a megbeszéltek szerint történt minden, ha később is.
A vevővel minden rendben.
Másik fél: minden rendben lezajlott....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
montoya221 (387) (Eladó)
Semleges
2010.01.10. 16:24:05
157747655
Az adásvétel létrejött a negatív értékelésem után.Többszöri kérésemre a vatera, már nem tudja törölni a negatív ill. semleges értékelést, mivel a tranzakciót számlázta részemre.
Részemről POZITÍV az értékelés, mivel a megbeszéltek szerint történt minden, ha később is.
A vevővel minden rendben.
Másik fél: minden rendben lezajlott....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nem postázta a megadott határidőn belül a terméket.
Az árú rosszabb állapotban volt mint ahogy a hírdetésben szerepelt.
Másik fél: kedvesem ez nem csomagküldő szolgálat hetente 1x áll módomban postázni ugyanis dolgozom e melett.
küldd vissza ha nem kell azonnal visszaveszem ,de egy szót nem szóltál csak negativot irtál.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
888672.bodiska (204) (Eladó)
Pozitív
2010.01.07. 14:16:04
160396979
Korrekt,gyors,segítőkész partner! Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
