1011135.HANKOOK (454) 95.22% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 478 | 496 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 47 | 48 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 24 | 24 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 549 | 568 adásvétel |
| Az eladóként kapott 16 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó rugalmas és korrekt volt, de a terméket (MP! lejátszó) 2 hét után nem ismerte fel a számítógép, használhatatlan.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, simán zajlott az átvétel. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A készülék rendben, időre megérkezett, de voltak problémáim vele. Telefonon próbáltam kapcsolatot felvenni az értékesítővel, nem sikerült, majd e-mailt írtam, de nem jött válasz. Sajnos nem vagyok megelégedve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1192993.gabi742_a (0) (Vevő)
Pozitív
2010.01.12. 21:44:02
158178759
Nagyon rendes minden rendben ment.Az mp4 hibátlan. Ajálom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben működött
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.801158.temkal_v (2) (Vevő)
Pozitív
2010.01.08. 15:53:31
158762724
Minden rendben volt az adásvétel során.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbízható partner.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.PROFI VATERÁS! CSAK AJÁNLANI TUDOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt minden. Gyors, pontos
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A készülék használhatatlan volt, többször kerestük telefonon, egyszer felvette, és bár ígérte, hogy segít a problémába, de utána nem történt semmi. Egy 14 éves fiú spórolt pénzét nyúlta le!!!!Ennyi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.100988.cipike_v (5) (Vevő)
Negatív
2010.01.06. 16:56:23
157252044
Az árút átvettük,ami a kisfiamnak karácsonyi ajándék lett volna.Karácsonyig nem is nyúltunk hozzá,de sajnos utánna sem,mivel csak töltőröl üzemelt.Rengeteget hívtam telefonon de nem vette fel amin már meg sem lepődtem.Emailt is küldtem neki persze arra sem jött válasz.Gondolom már más néven árulja az ócska termékeit.Jelentkezzen akit átvert és tegyük meg ellene a megfelelő lépéseket.Ha gondolod Hankook nekem is dobhatsz egy gusztustalan választ,de tudd hogy a CSALÓ tapló büdös paraszt Te vagy!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem a megadott műszaki paraméternek megfelelő terméket kaptam meg elsőre, amit jelzésem alapján azonnal korrigáltak. A kütyü jól működik, de videofájl feltöltése vmiért nem sikeres, talán egy konvertáló program v CD hiánya miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megértő! Korrekt! Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a tranz akció nem jött létre , mert nem a saját nevemben licitáltam , és az illető visza mondta .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden okés volt, csak az áru nem 100%-osan úgy szuperál mint kellene. De végülis, aki kapta nagyon örül neki és ez lényeg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, ajánlom másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vaterás!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rendben lezajlott,korrektek voltak. köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.már egyszer leírtam,el is küldtem, de amúgy meg vagyok elégedve az adásvételel kapcsolatban
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak +.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vártam a választ, nem kaptam...közben inaktív is lett...sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors, pontos, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt gyors ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon,de nagyon pozitív,mindenkinek ajánlom,boldog és sikeres 2010et kivánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden Rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
391742.Babszy01 (63) (Vevő)
Pozitív
2010.01.02. 09:53:31
158536190
Korrekt gyors partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel maximálisan az én hibámból hiúsult meg! Ha lehetne,inkább pozitívan értékelnék!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hamiskahegedus (4) (Vevő)
Pozitív
2010.01.01. 09:52:33
157936258
Renes ,megértő tulajdonos,mindenkinek ajánlom!!!!!!!!4
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.MP4-et rendeltem, ami sikeresen megérkezett, viszont a fülhallgató egyik fele nem szólt.Én erről értesítettem és úgy volt , hogy küld egy másikat, ami nem érkezett meg.....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,megbízható,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árú egy nap alatt megérkezett, bár az ajánlat töltőt nem tartlmazott, kérésre azt is küldött az eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos volt az áruküldés, az eladó nagyon segítőkész volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.meninanapsugar (7) (Vevő)
Pozitív
2009.12.30. 17:30:08
158614111
Minden rendben zajlott. ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Arkantosz92 (-1) (Vevő)
Semleges
2009.12.30. 12:21:13
154739840
Nem jött össze, ez tény. De ne varrja az én nyakamba! Képeket szerettem volna kérni, mert direkt rákerestem a neten, és megtaláltam azokat a képeket, amik a lejátszóról voltak kirakva. Így én is eladhatok bármit, csak keresek róla képet... De mivel nem küldött, hanem felháborodva visszaírt, hogy " van kép róla, milyen képet szeretne" így nem volt elég bizalmam, előre utalni 11000 Ft-ot. Tehát szerintem nem csak rajtam múlott! Azért semleges, mert más probléma nem volt, de ez is elég nagy volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eszközt rendben megkaptam. Sajnos csak napok múlva derült ki, hogy csak a saját kábelével hajlandó hiba nélkül másolni a fájlokat, más szabványos USB kábellel hibásan lehet rá másolni, és a fájlrendszer is megsérül.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható, korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.az elado a megbeszélt helyen és időben volt.korrekt ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A gyors és korrekt ügyintézés miatt ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors megbiztató
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.391410.bikerkolee (81) (Vevő)
Pozitív
2009.12.28. 01:00:27
158606603
Minden rendben zajlott le, az áru tökéletes. Korrekt vaterás, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket hiánytalanul és pontos szállítás mellett kaptam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendes eladó, a terméket időben pontosan szállította, a megjelölt időben.A termék kifogástalan.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.