ronchi (98) 87.69%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 114 | 126 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 16 | 23 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 142 | 161 adásvétel |
| Az eladóként kapott 96 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Gyors, korrekt partner! Mindenkinek szívesen ajánlom! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
FashionKing_a (326) (Eladó)
Semleges
2012.01.18. 00:01:07
1522691642
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szupi nadrágot kaptam!!! Köszönöm+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt eladó csakis ajánlani tudom mindenkinek++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MInden rendben ment, csak ajánlani tudom. kedves, korrekt partner:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyuszma26 (1127) (Vevő)
Pozitív
2012.01.14. 21:43:55
1521318008
Minden rendben volt!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Cicamica979 (12) (Vevő)
Negatív
2012.01.14. 21:11:55
1521999569
"Kedves" Eladó!Ha nem akarsz eladni valamit 1ft-ért akkor ne is kínáld annyiért!Az aukció vége után két nappal utaltam,egy hétre küldtem e-mailt mert nem kaptam meg a terméket,a válasz az volt hogy elfelejtetted és postázod!Megint vártam egy hetet és újra írtam hogy nincs itt a termék,de erre már választ sem kaptam!Se a terméket se pénzt nem kaptam meg!Sajnálom hogy nem néztem meg licitálás előtt az értékeléseidet, mert akkor tuti nem is licitálok!
Másik fél: Pénteken feladtam neked a csomagot,csak nem küldtem emailt.Egyébként megnézheted a pozitív véleményeket is,nagyon sok 1 ft-os cuccot elküldtem.Ez a nega nagyon meggondolatlan volt tőled,de elnézem ,mert kezdő vagy:)Egyébként meg nem kötelező licitálni nálam,igazán elkerülhetnének a hozzád hasonlók!!!
Gyuszma26 (1127) (Vevő)
Pozitív
2012.01.13. 15:26:57
1511210954
Minden rendben ment!Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyuszma26 (1127) (Vevő)
Pozitív
2012.01.13. 15:26:57
1506118526
Minden rendben ment!Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, korrekt, pontos, gyors eladó!!! Mindenkinek szívből ajánlom!!! Nekem csupa ++++++ Köszönöm szépen! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
valentinus_a (61) (Vevő)
Pozitív
2012.01.11. 08:55:09
1520657813
Minden rendben, koszonom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2266308.replay973 (56) (Vevő)
Pozitív
2012.01.09. 16:19:55
1513045577
Gyors,korrekt partner,csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
horvathcsabazoltan (377) (Eladó)
Pozitív
2012.01.07. 21:55:11
1516490264
Minden rendben ment. Korrekt vevő, AJÁNLOM. Köszönöm a vásárlást, legyen szerencsénk máskor is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SzaszPeter1 (294) (Vevő)
Pozitív
2012.01.07. 18:04:33
1521315791
Minden rendben ment ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó kedves, gyors, pontos, kommunikatív. A termékek a leírásnak megfelelőek voltak, csak nagyon büdösek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó kedves, gyors, pontos, kommunikatív. A termékek a leírásnak megfelelőek voltak, csak nagyon büdösek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az adás vétel sikeresen lezárult,ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1906926.kolosika (1) (Vevő)
Pozitív
2012.01.03. 13:24:19
1520885462
Korrekt eladó,köszönöm!++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1906926.kolosika (1) (Vevő)
Pozitív
2012.01.03. 13:23:05
1518424019
Gyors,korrekt eladó.Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1906926.kolosika (1) (Vevő)
Pozitív
2012.01.03. 13:23:05
1514469299
Gyors,korrekt eladó.Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Nagyon gyors, korrekt, pontos partner. Nagyon szép terméket kaptam. Köszönöm! Csak +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1324821.titike72 (20) (Vevő)
Semleges
2012.01.01. 20:51:18
1480267342
Én hibáztam!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Három hónapja leütött termékért nem jelentkezik,tovább nem várok!NEGATÍV.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Három hónapja leütött termékért nem jelentkezik,tovább nem várok!NEGATÍV.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Három hónapja leütött termékért nem jelentkezik,tovább nem várok!NEGATÍV.
Másik fél: 1 ft volt az újság!!!Semmit nem vesztettél!Erre csak semleges járt volna
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt. Köszönöm a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tothanita198 (761) (Vevő)
Negatív
2011.12.28. 22:57:59
1513351079
A termék hibátlan újszerűnek volt leírva ehelyett szakadt kopott és tele volt szálhúzódással.Úgy látom, hogy ennek az eladónak szokása a vevőket félrevezetni a termékleírásával.Én a vásárlást követő napon utaltam ő meg jó sokára postázott.Az lett a vége, hogy engem vádolt meg én tettem tönkre,gondolom azért, hogy kicsikarja belőle a kis 300 Ft-ját.Ahogy írtam is az eladónak a becsülete is 300 Ft-ot ért.Oda dobtam ki a felsőt ahová az eladó is való.NEM AJÁNLOM AZ ILYET EL KELL KERÜLNI MESSZIRE
Másik fél: Csatlakozom a téged negatívval értékelőkhöz,hazug vagy!A kardit azonnal, hibátlan állapotban küldtem el ahogy a képek is bizonyítják!17 nap után írsz h mégsem kell mert "szakadt",utaljam vissza a 300 ft-ot és megvarrod és hordjátok.Nevetséges wagy!!Garanciát nem vállaltam rá ami fel is volt tüntetve.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru megérkezett, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hencidabonci13 (405) (Vevő)
Negatív
2011.12.28. 08:05:11
1513047290
Mélységesen meg vagyok bántva, szerettem volna venni egy "trendi farmert" ami helyett, egy agyon foltozott,lyukas farmert kaptam!
Jeleztem, hogy így nem tartok ígényt a termékre, amikor megígérte, hogy visszafizeti a pénzt. Persze,csak ígéret volt!
Majd egy pár nap után közölte, hordja tunikával:-)
Vicces nagyon, mert azért szemetet nem szeretek felvenni,és nem szoktam hordani!
Sajnálom, hogy vannak ilyen eladók akik átverik az embert!Legalább az értékelését megnéztem volna,tiszta gáz!Így jártam
Másik fél: Azért az túlzás h agyon volt foltozva!Nem vettem észre az ülepén a hibát,készségesen vissza is vásároltam volna,de türelmetlen voltál.Sajnálom h így alakult.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csak felpróbáltam és ahol foltozva volt már szét is reccsent, én úgy gondolom jelezhetted volna hogy a nadrág javítva van mert akkor talán nem vettem volna meg.Amúgy minden rendben zajlott.
Másik fél: Sajnálom h figyelmetlen voltam.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kissé megkésve de megkaptam, ezen kivül semmi gond nem volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
necrophilipp (131) (Vevő)
Pozitív
2011.12.23. 22:24:06
1511205902
Boldog karácsonyt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Ajánljuk!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
silverisvat (1197) (Vevő)
Pozitív
2011.12.21. 13:12:10
1520843828
Minden rendben és szuper gyorsan zajlott. Az áru (babaruha) is szép, nagyon aranyos és jó puha :-) ***** Megérkezett a pakk még tegnap épségben, köszönöm! Éppen ilyen puha és megelg szöszmösz ruhácskára gondoltam, szuper lesz télre/tavaszra! Üdv SILVERIS
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
amiracica (1211) (Vevő)
Semleges
2011.12.20. 16:13:31
1520856740
Sajnos tévedésből nem vettem észre, hogy személyesen nem vehető át. Az eladó megértő volt, ajánlom +++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó kommunikatív, gyors! Minden rendben ment! Kimostam, a foltok eltüntek! :) Szép lett!! Köszönöm!Ajánlom! Szép Karácsonyi Ünnepet kívánok! **********
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Eszter0125 (148) (Vevő)
Pozitív
2011.12.19. 12:12:35
1509096758
Minden rendben ment!köszönöm!Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a drága elado nem közölte hogy akkora foltok vannak a badykon hogy még a kutyámra se adnám rá az ujnal mondot rugi meg nyulot volt vissza vásárolta a terméket de én még ezt itthoninak se mondhatnám!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors csak ajánlani tudom! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció miattam nem jött létre! Nem kértem a nacit a szakadás miatt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.lukacsbela007 (123) (Vevő)
Pozitív
2011.12.15. 20:03:11
1518407042
pontos partner, mindenkinek ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maxicicca (574) (Eladó)
Pozitív
2011.12.13. 20:42:30
1518984170
Minden a legnagyobb rendben ment, szívesen ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást! Továbbra is szeretettel várlak oldalaimon. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korekkt Eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1332084.REnikoA (83) (Vevő)
Pozitív
2011.12.13. 12:06:45
1513042760
Kedves és gyors eladó. ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható eladó! Tényleg gyönyörű a ruhácska! :o) Szívesen ajánlom mindenkinek! ++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Christee81 (187) (Vevő)
Negatív
2011.12.13. 08:27:43
1509998156
Ahogy már írták,te egy primitív ,csaló,mocskolódós ember vagy!Azt élvezed,hogy átverheted az embereket!Tenyérnyi szakadás volt a nadrág szárán amit használni nem tudunk és örüljek annak,hogy fillérekért megkaptam?Az árat rendesen kifizettem,amint megnyertem még aznap utaltam a pénzt,de te nem tüntetted fel a hibákat egyiknél is!Összekukázod a ruhákat amik büdösek!Turiba különb ruhákat kapok fillérekért.Lusta vagy,neked kell helyrehozni a hibákat.v feltüntetni nem a vásárlókat fikázni!Ennyi!K.Ü.K
Másik fél: Sajnos sok olyan buta emberbe ütközöm mint te.A te típusoddal nem vitatkozom,láthatja mki milyen az igazi éned!Ha annyira rossz minőségű,büdös ruhákat kaptál miért akartad megtartani??Azt gondoltad átverhetsz,h még ennél is olcsóbban kaparintsd meg őket.Szánalmas vagy!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
