papirtigris (173) 88.11% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Ajanlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt kedves eladó ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
61640.pmoncsa_v (358) (Vevő)
Pozitív
2006.09.14. 21:02:00
11278963
Minden rendben ment, gyors, pontos partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kazettát megkaptam. Ajánlva kértem, 335 Ft-ot kifizettem a postára, erre simán feladja 90 Ft-ért. Érdekes. + A kazetta újként volt hirdetve, az hagyján, hogy nem új, de a tokját kinyitni nem lehet, beragadva, szétkarcolva stb. Magát a kazettát még nem sikerült megtekintenem, úgy tűnik, csak akkor tudom meghallgatni, ha szétfeszítem. Egyébként ezeket leszámítva minden rendben volt. :)
Másik fél: Kötekedő vevő...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A készülék nem működött rendeltetésszerüen az eladó hibályán kivül.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, türelmes, rendes partner! AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendkívül korrekt köszönöm a lehetőséget
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható partner,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a tranzakció lebonyolitása rendben ment de az óra amit vásároltam nem müködik!!!!! ez elég bosszantó!
Másik fél: Talán elemet kellene benne cserélni.Az óra nálam kifogástalanul működött.Amennyiben elemcsere után sem működik(habár furcs,hogy nálam tökéletesen jó volt)természetesen visszaveszem az árut és a vételárat visszakapja!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru rendben megérkezett, minden a megbeszéltek szerint zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megértö korrekt eladó ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
69365.kiskoca (83) (Vevő)
Pozitív
2006.08.28. 23:52:45
10861814
A postai utánvét volt a lehető legjobb ötlet, mert szétszórt vagyok és feledékeny!!!!! Köszi!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
75867.marcuska1 (17) (Vevő)
Negatív
2006.08.25. 10:31:07
10894610
A kapcsolatfelvétel sikeresen megtörtént,de azt követően az eladó hibájából nem jött létre a tranzakció.
Másik fél: No comment
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
388646.laczfi (27) (Vevő)
Semleges
2006.08.24. 08:31:01
10874473
No comment
Másik fél: ....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az Eladó jelezte, hogy postázás előtt megsérült az áru és így nem tudja elküldeni.
Másik fél: Sajnálom
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
OK minden, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó korrekt volt, én nem tudtam a termékért elmenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rugalmas +hozzáállás. ajánlom mindenkinek. fefe
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit körülményes, de megbízható partner. Ajánlom mindenkinek! Legyetek türelmesek! Az értékelését kicsit elhamarkodta, de kárpótolt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az ütő utánvét megérkezett, csak éppen összetörve! Azt, hogy a postán sérült e, vagy így lett elküldve már kideríteni nem lehet! A tranzakciót így nem éppen nevezhetem sikeresnek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azt, hogy csak banki átutalást tudok elfogadni már a licitáláskor láthatta. Egészen pontosan azt írtam, hogy az ajánlott postázást javaslom, mert a sima levelek megérkezését nem tudom garantálni. Egyébként igen sok mindent meg lehet velem beszélni, de ahhoz válaszolni kell az e-mailemre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Senkinek se ajánlom. Tipikus "külföldön vagyok", de licitálok.Egyszer sem telefonált, e-mailt is csak egyet írt, hogy egy ismerősének küldjem el vidékre, utánvéttel.Megírtam neki, hogy utánvét nem volt megjelölve az eladásnál, de még ebbe is belementem volna ha az ismerőse visszaigazolt volna, hogy valóban átveszi. Több e-mailt is írtam, hogy utalja a pénzt és akkor küldöm az újságot, de se válasz se utalás. Negatívot azért kap, mert egy levelemre se válaszolt, semlegest viszont volt ideje adni.
Másik fél: No comment
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok,ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árut husvétra szántam a mai napig nem kaptam meg.Természetesen vettem másikat.Külföldön tartozkodnak. "szokás szerint".
Másik fél: .....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
