angyalbela (77) 88.89% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
kavala7 (7769) (Eladó)
Semleges
2012.04.17. 09:44:51
1552796282
Kedves vevő, de nem kérte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.johnsi74 (2405) (Eladó)
Semleges
2012.03.16. 07:43:09
1551856712
Több e-mailt küldtem. 3 hét után, csak a fizetési felszólító levélre jelentkezett, hogy nem kívánja átvenni a megvásárolt árut. Nem túl kommunikatív, komolytalan vásárló. Csak a jóindulatomnak köszönheti, hogy semlegesre értékelem a tranzakciót...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vásárló nem kívánta átvenni a megvásárolt terméket.Rika35_v (1173) (Eladó)
Pozitív
2012.03.15. 10:48:02
1536143216
Ajánlom a Partnert!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1029408.Melcsok (1237) (Eladó)
Semleges
2012.03.05. 12:16:31
1547156135
Sajnálom,nem tudok tovább várni :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1029408.Melcsok (1237) (Eladó)
Semleges
2012.03.05. 12:15:05
1534861583
Sajnálom,nem tudok tovább várni :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Butito817 (1475) (Eladó)
Pozitív
2012.02.23. 15:23:44
1540619744
Megbízható, pontos vevő!:o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Megbízható, gyors vevő. Sok +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Palfifi_t (2613) (Eladó)
Pozitív
2012.02.06. 07:09:31
1530937511
Gyors, megbízható Partner. Köszönöm szépen! Jó szívvel ajánlom másoknak is. + + + + +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt vásárló. Szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
papperika59 (268) (Eladó)
Pozitív
2012.01.18. 06:09:48
1529022983
+++ Minden rendben ment! megbízható vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1029408.Melcsok (1237) (Eladó)
Pozitív
2011.12.26. 11:09:31
1505884856
Kedves,gyors,megbízható!Holnap feladom a csomit :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
provizorikus (775) (Eladó)
Pozitív
2011.12.23. 08:34:28
1509876191
Megbízható, pontos, gyors vaterás, ajánlom. Köszönöm a vásárlást.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
marusz49 (1095) (Eladó)
Pozitív
2011.12.21. 18:30:53
1517106542
Minden rendben,köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. ++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ne raboljuk egymás idejét!!!! és pénzét !!!! köszi
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem túl kommunikatív meglehetős érdektelenséget tapasztaltam.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment. Kedves, udvarias, megbízható partner! Ajánlom! - A csomag úton! -
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gabesz31 (660) (Eladó)
Semleges
2011.12.06. 18:36:57
1326496113
Köszönöm a semleges értékelést 1 év elteltével. Az aukciónk 2010 11.21 én köttetett meg. Nem értettem akkor sem partnerem reklamációját, hiszen a beleírt méret nem volt feltüntetve, mert azok nem voltak valósak , az eredeti méreteit ami után vette meg a terméket fel volt tüntetve.Azaz pontosan mindent lemértem! PARTNEREM A REKLAMÁCIÓ UTÁN AZONNAL VISSZAKAPTA A PÉNZÉT ÉS VISSZAVETTEM A TERMÉKET! Azért kívánok további sok sikeres vásárlást a teszveszhez! Kellemes Ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Mai napig nem értem ,hiszen az eredeti méreteket megadtam , mely után vásárolta a terméket partnerem. Majd otthonában kiderült , h a beleírt méret kisebb , ezért visszakérte a termék árát.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
afitmiskolc (1043) (Eladó)
Pozitív
2011.12.05. 22:41:07
1509851015
Remek partner.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
eveshepherd_v (225) (Eladó)
Negatív
2011.12.05. 10:06:34
1500966446
A Vevő hitegetett, kétszer kért fizetési haladékot, nekem kellett kérdezgetnem levélben, mert arra sem volt képes, hogy mikor lejárt a határidő, írjon...most meg már nem is válaszol a leveleimre! A Vaterán megadott telefonszámon egy fax jelentkezik be! Ne bízzatok benne, komolytalan, hazug Vásárló! Annyi sincs benne, hogy megmondja nem kell... Nem ajánlom--------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kitünő vaterás, ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kaszatomi001 (64) (Eladó)
Pozitív
2011.12.02. 13:53:19
1505840078
minden rendben csupa++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen a vásárlást, minden rendben ment. Ajánlom! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zsolesz224 (150) (Eladó)
Pozitív
2011.11.24. 16:14:00
1509478361
Minden rendben ment, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt! Korrekt, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt! Korrekt, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
simonzsu (1587) (Eladó)
Pozitív
2011.11.15. 14:59:42
1504441241
Gyors,pontos,korrekt partner.Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kiscsillag99_a (140) (Eladó)
Negatív
2011.09.14. 15:09:11
1469395764
Nem jelentkezett lassan már 1 hónapja, sem az e-mail -re nem válaszol, se a Tesz Vesz-re nem lép be.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.vizonto111 (846) (Eladó)
Pozitív
2011.08.18. 12:39:09
1468933403
Megbízható, pontos, korrekt partner, szívből ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST! AJÁNLOM A VÁSÁRLÓT MINDENKINEK! LÁTOGASS EL MÁSKOR IS OLDALAMRA HA IDŐD ENGEDI:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
trinity7903 (5130) (Eladó)
Pozitív
2011.08.11. 07:00:49
1466900348
Kedves, megbízható vásárló,ajánlom, remélem még találkozunk:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vizonto111 (846) (Eladó)
Pozitív
2011.08.10. 11:42:49
1468819693
Megbízható, kedves, korrekt partner, szívből ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ilabebi12 (2297) (Eladó)
Pozitív
2011.07.30. 15:53:24
1465795069
Minden a legnagyobb rendben ment, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ilabebi12 (2297) (Eladó)
Pozitív
2011.07.30. 15:53:24
1464793233
Minden a legnagyobb rendben ment, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Június 28-án a következő üzenetet küldte: Köszönöm,ma utaltam. Július 6-án pedig a következőt: Tisztelettel elnézését kérem , ha van rá mód szeretném lemondani! Ez így egy kicsit zavaros nekem, most utalt vagy nem? Persze nem, és ezek után nem tudok mást adni csak negatívat! Sorry!------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Állítólag nem lett volna jó a mérete !Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kopter77 (743) (Eladó)
Semleges
2011.03.05. 20:31:47
1439055295
Nem tudok tovább várni nem jelentkezett a leveleimre nem válaszolt,senkinek nem ajánlom rossz partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
72melinda (1448) (Eladó)
Negatív
2011.03.03. 06:10:27
1437804373
Megkeresés ellenére sem fizette ki az egy hónapja licitált terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: NEM FIZETETTSzívből ajánlom nagyon korrekt és szavahihető, kommunikatív, gyors Partnerem. Mindenkinek örömmel ajánlom! Köszönöm szépen a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szívből ajánlom nagyon korrekt és szavahihető, kommunikatív, gyors Partnerem. Mindenkinek örömmel ajánlom! Köszönöm szépen a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9157577.kome87 (5093) (Eladó)
Negatív
2010.12.20. 20:43:59
1324434063
Nem jelentkezett. Nem ajánlom! Azt hiszem elég türelmes voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BanBoncida (2549) (Eladó)
Negatív
2010.12.07. 11:43:35
1313484719
11. 23-án nyerte meg a nadrágot, aznap a termékhez írva kérte a fizetési adatokat.(Holott a fizetéshez minden adatot megtalálhatott az aukció oldalán).Sem az email-re, sem a fizetési felszólítóra nem reagál, pedig a teszire belép.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, megbízható, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, megbízható, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, megbízható, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem jelentkezett.Ha mégis kifizeti a vételárat természetesen visszavonom az értékelést!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyuribaba (347) (Eladó)
Pozitív
2010.09.14. 20:43:54
1195389160
Korrekt,gyors vásárló,szívesen ajánlom másoknak is őt,köszönöm szépen az ismételt vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ugyan az adásvétel méret hiba miatt nem jött létre és a vissza postázás egy kicsit nehezen ment, azért pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. sok+++++ Köszönöm szépen. Holnap postázok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó kapcsolattartó, szimpatikus partner!!! Csomag úton!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6710359.macskavati (136) (Eladó)
Pozitív
2010.09.01. 12:43:53
1181786038
Megbízható,gyors vevő! Bátran ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
