stromatolit_a (243) 98.41% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 247 | 340 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 15 | 16 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 266 | 360 adásvétel |
| Az eladóként kapott 76 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
mzalanka (2566) (Eladó)
Pozitív
2013.11.18. 22:47:46
1822615541
Pontos, gyors és megbízható vevő. Csak ajánlani tudom.+++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Konyvgyorsan (34772) (Eladó)
Pozitív
2013.11.18. 12:02:19
1827313739
Köszönjük a vásárlást, minden rendben volt, visszavárjuk kedves vevőinket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
arpadantikvarium (1730) (Eladó)
Pozitív
2013.11.14. 19:11:05
1820790794
Kiváló partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
muffinoNO1 (3367) (Eladó)
Pozitív
2013.09.02. 18:16:07
1791117128
Köszi szépen a vásárlást!!! AJÁNLOM!!!!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.muffinoNO1 (3367) (Eladó)
Pozitív
2013.09.02. 18:16:07
1791117566
Köszi szépen a vásárlást!!! AJÁNLOM!!!!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen a vásárlást! Megbízható, rendes partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sylmaryll (111) (Eladó)
Semleges
2013.07.01. 13:09:52
1769217566
A vevő nagyon kedves, szimpatikus, de méretprobléma miatt sajnos az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A hirdetésben 24 cm belső talphosszt adtam meg, a vevő ugyan személyesen vette át a cipőt, de nem próbálta fel. Másnap telefonált, hogy kicsi a cipő, megmérte és csak 23,5 cm a talphossz. Javasoltam,vágjon ki egy 24 cm hosszú papírcsíkot és azzal mérje le, mert nem hiszem, hogy rosszul mértem volna. Ő továbbra is állította, hogy nincs meg a 24 cm. Végül nem kívántam vitatkozni, visszaadtam a pénzt és most újra hirdetem a cipőt. A papírcsíkot benne hagyta a cipőben, elfér a 24 cm csík benne!!!
Másik fél: Az eladó valótlant állít, a cipő csak 23,5cm volt.A papírcsík úgy fér el benne, hogy a sarkánál nem fekszik ki, felkunkorodik. Azért volt benne a cipőben, mert szerettem volna megmutatni, de késett a találkozóról, és "nagyon sietett". Én ennek ellenére pozitív értékelést adtam, mert nem szeretek szándékosan senkinek ártani - kár volt. Az igaz, hogy személyesen vettem át, de az Árpád hídi metró kijárat nem a legalkalmasabb hely próbára, és alapvetően fontosnak tartom a bizalmat - a vaterán való adásvétel egy kölcsönös kiszolgáltatottság, ezzel nem illik visszaélni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Azért adok negatívot, mert elegem van itt a vaterán a félretájékoztatásból. A cipő újnak volt titulálva, de a bőr is meg volt törve már a lábfejen, és a talpán a sarokrésznél is le volt kopva a mintázat. Nyilván nem véletlen, hogy hiányzott az eredeti talpbetét. Akkor is megvettem volna, ha csak simán újszerűnek nevezed. Sajnálom...
Másik fél: Tisztelt maclane!
Örülök, hogy így két hónap után sikerült megfogalmaznia a negatív értékelést, amihez természetesen joga van. Ahhoz viszont nincsen, hogy meghazutoljon, a hitelemre igen kényes vagyok, 2000,-Ft-nál sokkal többet ér. Amit a terméklapon leírtam, az megfelel a valóságnak!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sydolline (1007) (Eladó)
Pozitív
2013.06.12. 19:03:23
1755400667
Köszönöm a vásárlást! Megbízható, rendes partner ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
herczi987 (2058) (Eladó)
Pozitív
2013.05.31. 19:00:03
1751150789
Nagyon gyors,kedves,kommunikatív,megbízható partner. Szívből ajánlom mindenkinek! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors ,korrekt ,pontos,megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem volt megfelelő a papucs mérete, ezért természetesen eltekintettem a vásárlástól. Nagyon kedves vevő, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt megfelelő a méret.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zoleeka55 (102) (Eladó)
Pozitív
2013.05.21. 00:35:59
1743990827
Minden rendben ment, korrekt, kedves vaterás! Bátran ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
horvdavid (227) (Eladó)
Semleges
2013.05.15. 21:53:57
1726463504
Nem felelt meg a leírásnak, visszavettem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem felelt meg a leírásnak, visszavettemAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kedves, gyors, jó kapcsolattartó partner, bátran ajánlom másnak is. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
siriyoham (1583) (Eladó)
Pozitív
2013.04.24. 17:31:28
1742803241
Nagyon kedves, pontos és korrekt partner, minden a legnagyobb rendben ment. Legyen egészségére, vagy egészségedre! Tekintse/tekintsd meg legközelebb is termékeimet. ≡♥≡ ≡♥≡ ≡♥≡ ≡♥≡
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
longhairzso (903) (Eladó)
Semleges
2013.04.11. 14:44:45
1725702707
Nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött össze.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon szép, nagyon kényelmes.Maximálisan elégedett vagyok az eladóval és termékével.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes eladó, minden rendben volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ekszerakademia (348) (Eladó)
Semleges
2013.03.29. 20:48:37
1724615072
Az adás-vétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adás-vétel nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ekszerakademia (348) (Eladó)
Semleges
2013.03.29. 20:48:05
1723843775
Az adás-vétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adás-vétel nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
NemetkeD1 (3141) (Eladó)
Pozitív
2013.03.28. 14:29:01
1726131671
Én köszönöm a vásárlást ! Minden a legnagyobb rendben ment azért én jó szívből ajánlom a vevő mindenkinek,máskor is szívesen ,én itt leszek :-))) NemetkeD1
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mazurka5_a (835) (Eladó)
Pozitív
2013.03.18. 22:40:36
1714541873
Megbízható, kedves, gyors partner! Köszönöm a vásárlást! Ajánlom és visszavárom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++++++++Kedves,gyors partner.Köszönöm a vásárlást.Sok++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++++++++Kedves,gyors partner.Köszönöm a vásárlást.Sok++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
eladoforsale (345) (Vevő)
Pozitív
2013.02.05. 06:25:20
1694608646
Korrekt, rugalmas, nagyon segítőkész eladó! Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
muffinoNO1 (3367) (Eladó)
Pozitív
2013.02.04. 16:42:53
1698229226
KORREKT,GYORS VEVŐ,KÖSZI SZÉPEN A VÁSÁRLÁST!! AJÁNLOM!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors kedves korrekt vevő! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Abszolút megbízható partner, sajnos a termék mérete nem volt megfelelő, így az adás-v nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, gyors, megbízható vevő, mindenkinek ajánlom. A tranzakció az én figyelmetlenségem miatt nem jön létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A saját figyelmetlenségem miatt nem vette át.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szép és jó minőségű az áru. Mindennel elégedett vagyok. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
komikatika (15) (Eladó)
Pozitív
2013.01.10. 10:41:19
1692045611
Az adás-vétel gördülékenyen megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
edibogivirag (644) (Eladó)
Pozitív
2012.12.19. 19:27:07
1668356531
Minden rendben ment, megbízható vásárló,ajánlom. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végtelenül rugalmas és türelmes vevő. :-) Nagyon köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
muffinoNO1 (3367) (Eladó)
Pozitív
2012.12.14. 14:29:43
1672728782
Korrekt,gyors,köszi szépen a vásárlást!!! AJÁNLOM!!!!+++ SZÉP KARÁCSONYT!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden gyorsan, rendben ment, nagyon köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
biohazard81 (243) (Eladó)
Pozitív
2012.12.02. 04:39:59
1666054430
csak ajánlom köszönöm remélem még találkozunk
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
moncybaba (1893) (Eladó)
Semleges
2012.12.01. 07:46:33
1668100622
Sajnos nem volt jó a méret.Nem adhatok pozitív értékelést,bár a vevővel nem volt semmi gond,csak a lába picit nagyobb volt a kelleténél.:-)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méret problémák adódtak.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a legnagyobb rendben ment!Kedves vásárló,csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
roosevelt200 (102) (Vevő)
Pozitív
2012.11.17. 09:43:25
1658194244
Nagyon kedves , segítőkész eladó. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
monalisa68 (42) (Eladó)
Semleges
2012.10.30. 22:41:00
1658194544
Sajnos a méret nem felelt meg, egyébként minden rendben volt. Kedves, korrekt vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható partner. Köszönöm a vásárlást! Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hihetetlenül kedves és segítőkész eladót ismertem meg személyében. Az áru valóban olyan,ahogy meg lett hírdetve. Ezekután csakis pozitív a visszajelzésem. Köszönöm neki !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ,ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gabalyacska (3390) (Vevő)
Pozitív
2012.10.10. 23:29:55
1650781712
Minden rendben volt,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden renben ment. Korrekt eladó. POZITIV!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
