Szilvinya (116) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható,pontos,gyors és kedves!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,gyors és nagyon kedves!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10088724.Marci2008 (159) (Vevő)
Pozitív
2008.07.26. 10:01:20
388983768
Minden rendben ment,köszönöm:)+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10088724.Marci2008 (159) (Vevő)
Pozitív
2008.07.26. 09:59:40
389591380
Minden rendben ment,köszönöm:)+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10088724.Marci2008 (159) (Vevő)
Pozitív
2008.07.26. 09:59:04
389591384
Minden rendben ment,köszönöm:)++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10088724.Marci2008 (159) (Vevő)
Pozitív
2008.07.26. 09:57:57
389601185
Minden rendben ment+++Köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10088724.Marci2008 (159) (Vevő)
Pozitív
2008.07.26. 09:56:42
390788019
Minden rendben ment+++Köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10088724.Marci2008 (159) (Vevő)
Pozitív
2008.07.26. 09:56:42
390806268
Minden rendben ment+++Köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10088724.Marci2008 (159) (Vevő)
Pozitív
2008.07.26. 09:56:42
392989532
Minden rendben ment+++Köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors , megbízható partner szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, pontos teszveszes! Mindenkinek ajánlani tudom! Gyönyörű, igényes az áru! Köszönöm!!!
Másik fél: Örülök, hogy tetszik! :)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szép Terméket kaptam! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++minden rendben ment. Köszönettel!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,gyors partner,mindenkinek szívből ajánlom!
Másik fél: Köszönjük!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, korrekt partner, másoknak is csak ajánlani tudom! Köszi!
Másik fél: Köszönjük a szandit, remélem még idén tudjuk használni, mert egy picit lábfejben szűkös a kisfiamnak, de nagyon-nagyon odavan érte! :))
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, gördülékenyen ment, kedves, megbízható vásárló, szívből ajánlom másnak is! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hmarci_2006 (1702) (Vevő)
Pozitív
2008.07.18. 19:31:17
392991851
Megbízható, gyors eladó csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönök mindent! ezentúl is benézek hozzád rendszeresen :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon aranyos, mindenben segít, pontos, gyors, és még jókedvre is derít :)
Másik fél: örülök, hogy jó a kedved!!! :))))
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment,megbízható partner,ajánlom:)
Másik fél: Kedves és nagyon türelmes eladó! Köszönöm a ruhákat, nagyon szépek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment,megbízható partner,ajánlom:)
Másik fél: Kedves és nagyon türelmes eladó! Köszönöm a ruhákat, nagyon szépek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment,megbízható partner,ajánlom:)
Másik fél: Kedves és nagyon türelmes eladó! Köszönöm a ruhákat, nagyon szépek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment,megbízható partner,ajánlom:)
Másik fél: Kedves és nagyon türelmes eladó! Köszönöm a ruhákat, nagyon szépek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gabocamami (692) (Eladó)
Pozitív
2008.07.16. 23:22:13
384379172
Megbízható vevőnek ismertem meg. Mindenkinek ajánlom:) Köszönöm a vásárlást!
Másik fél: Nagyon kedves eladó, mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Kedves, kommunikatív és szimpatikus vevő! Bátran ajánlom őt! Köszi a vásárlást!
Másik fél: Nagyon kedves eladó, még ajándékot is kaptam! Köszönöm!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Kedves, kommunikatív és szimpatikus vevő! Bátran ajánlom őt! Köszi a vásárlást!
Másik fél: Nagyon kedves eladó, még ajándékot is kaptam! Köszönöm!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7086438.ryzsa (272) (Vevő)
Pozitív
2008.07.14. 14:52:15
389039280
Igazán kedves,türelmes,kommunikatív eladóra találtam,biztosan fogunk még üzletet kötni!Köszönök mindent,a csomit megkaptam! ;-)
Másik fél: Nagyon kedves, türelmes, barátságos, jó humorú vevő, akit néha átkereszteltem, de ebből sem volt harag :))) Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7086438.ryzsa (272) (Vevő)
Pozitív
2008.07.14. 14:52:15
387730500
Igazán kedves,türelmes,kommunikatív eladóra találtam,biztosan fogunk még üzletet kötni!Köszönök mindent,a csomit megkaptam! ;-)
Másik fél: Nagyon kedves, türelmes, barátságos, jó humorú vevő, akit néha átkereszteltem, de ebből sem volt harag :))) Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7086438.ryzsa (272) (Vevő)
Pozitív
2008.07.14. 14:52:14
387709848
Igazán kedves,türelmes,kommunikatív eladóra találtam,biztosan fogunk még üzletet kötni!Köszönök mindent,a csomit megkaptam! ;-)
Másik fél: Nagyon kedves, türelmes, barátságos, jó humorú vevő, akit néha átkereszteltem, de ebből sem volt harag :))) Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7086438.ryzsa (272) (Vevő)
Pozitív
2008.07.14. 14:52:14
387709832
Igazán kedves,türelmes,kommunikatív eladóra találtam,biztosan fogunk még üzletet kötni!Köszönök mindent,a csomit megkaptam! ;-)
Másik fél: Nagyon kedves, türelmes, barátságos, jó humorú vevő, akit néha átkereszteltem, de ebből sem volt harag :))) Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7086438.ryzsa (272) (Vevő)
Pozitív
2008.07.14. 14:52:14
387709844
Igazán kedves,türelmes,kommunikatív eladóra találtam,biztosan fogunk még üzletet kötni!Köszönök mindent,a csomit megkaptam! ;-)
Másik fél: Nagyon kedves, türelmes, barátságos, jó humorú vevő, akit néha átkereszteltem, de ebből sem volt harag :))) Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csak++++++.Minden okés
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható,mindenkinek ajánlom!Köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Kedves gyors vevő. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Kedves gyors vevő. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Kedves gyors vevő. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Kedves gyors vevő. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Kedves gyors vevő. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt, gyors eladó, szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gabocamami (692) (Eladó)
Pozitív
2008.06.25. 21:42:21
363018013
Megbízható vevőnek ismertem meg. Mindenkinek ajánlom:) Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gabocamami (692) (Eladó)
Pozitív
2008.06.25. 21:42:12
363017933
Megbízható vevőnek ismertem meg. Mindenkinek ajánlom:) Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gabocamami (692) (Eladó)
Pozitív
2008.06.25. 21:42:03
359097090
Megbízható vevőnek ismertem meg. Mindenkinek ajánlom:) Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gabocamami (692) (Eladó)
Pozitív
2008.06.25. 21:41:54
359095170
Megbízható vevőnek ismertem meg. Mindenkinek ajánlom:) Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gabocamami (692) (Eladó)
Pozitív
2008.06.25. 21:41:45
359095169
Megbízható vevőnek ismertem meg. Mindenkinek ajánlom:) Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gabocamami (692) (Eladó)
Pozitív
2008.06.25. 21:41:36
359094380
Megbízható vevőnek ismertem meg. Mindenkinek ajánlom:) Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves megbizható vásárló meleg szível ajánlom mindenkinek.Nagyon sok +++++++++++++ Remélem még találkozom vele
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kommunikatív vevő, bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hoviragkry (333) (Eladó)
Pozitív
2008.05.27. 09:43:39
360905534
kedves,megbizható,és gyors!+++ajánlom+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.